Spotkanie z okazji 60.lecia szkoły

 

Termin obchodów 60.lecia istnienia szkoły przypada na 11-12 września 2010.

Koszt spotkania wynosi 60 zł (cena obejmuje koszt obiadu, nabycie monografii oraz medal pamiątkowy).

Koszt balu to 140 zł.

 

 

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH

 

LISTA UCZESTNIKÓW OBCHODÓW

 

AKTUALIZOWANA JEST

 Z PEWNYM OPÓŹNIENIEM

 

PROSZĘ O SPRAWDZENIE POPRAWNOŚCI ZAPISU DANYCH NA LISTACH ABSOLWENTÓW

I SZYBKIE ZGŁOSZENIE EWENTUALNYCH BŁĘDÓW

 

 

 

NASTĘPUJĄCE OSOBY PROSZONE SĄ O PODANIE ADRESU, NIEZBĘDNEGO DO WYSŁANIA ZAPROSZENIA:

 

  1. SKOTNICKA ZUZANNA  MATURA-1961
  2. HALWA STEFANIA – MATURA 1971
  3. ŚWIERK GENOWEFA – MATURA 1965
  4. MAZUR DANUTA – MATURA 1956
  5. IWASIECZKO JANINA – MATURA 1965

 

 

WYMIENIONE OSOBY, KTÓRE WPŁACIŁY NA OBCHODY

PROSZONE SĄ O PODANIE ROKU MATURY

 

    1. JÓZEFA GAŁĄZKA BRODA
    2. JOANNA WÓJCIK

 

 

ABSOLWENCI  1954

WYCH: JANINA SMETAŃSKA

 

  1. BOIŁEK SALOMEA
  2. BROŻKO ADAM
  3. CHUDZIK BRONISŁAW
  4. CZEKIERDA ADAM
  5. DOŁĘGA ANTONI
  6. KĘDZIERSKI WŁADYSŁAW
  7. KOMARZYNIEC ADAM
  8. LEJA GENOWEFA
  9. LEWICKA KRYSTYNA
  10. MARSZAŁEK ANTONI
  11. MIZGIEL WALENTYNA
  12. MUSZAK PIOTR
  13. OLSZAŃSKA LUDWIKA
  14. PRZYBYSZEWSKA KRYSTYNA
  15. PRZYBYSZEWSKI ZBIGNIEW
  16. PUZIO JÓZEF
  17. SADOWSKA GENOWEFA
  18. SMOLIŃSKI JAN
  19. STRAWA STANISŁAWA
  20. SZUCIO JAN
  21. TOMASZEWSKA IRENA
  22. WYSKIEL TOMASZ
  23. WYTRCHOWSKI MARIAN

 

ABSOLWENCI  1955

WYCH: ANTONI STABRZYŃSKI

 

1.      AMBROCH OLGA

2.      BARSKA MARIA – ZJAZD

3.      BESARABA JANINA

4.      BLATKIEWICZ TADEUSZ

5.      BROSZKO KAZIMIERA

6.      CZYŻ KAZIMIERZ

7.      DĄBEK STANISŁAWA

8.      GILARSKI TADEUSZ

9.      JABŁOŃSKI STANISŁAW

10. KAMIŃSKI ANDRZEJ

11. KONARSKA MARIA

12. KRUPA MIECZYSŁAW

13. KUROWSKI ZYGMUNT

14. LIS HENRYK

15. MAJCHER MARIA

16. MATYCZAK MARIA

17. MIŚKO ZOFIA   - ZJAZD

18. NAWROT BRONISŁAWA

19. PŁOSZAJ AUGUSTYN

20. PRZYTUŁA MIECZYSŁAW – ZJAZD I BAL

21. PSZON MARIA - ZJAZD

22. ROMANOW MARIA

23. RYBCZYŃSKI STANISŁAW – ZJAZD I BAL

24. SOJA HELENA

25. SUCHY JÓZEFA

26. SUCHY MIECZYSŁAW

27. TESNARZEWSKA DANUTA

28. TURKO ZUZANNA

29. TYRAWSKI JÓZEF - ZJAZD

30. WARCHOŁ STANISŁAWA

31. WESOŁOWSKA KATARZYNA

32. WILK JULIAN

33. ZARAŃSKA MARIA

 

 

 

ABSOLWENCI  1956

WYCH.: JÓZEF REWER

 

1.      BAJDA ANNA

2.      BARSKA ANNA

3.      BESARABA JANINA

4.      BLATKIEWICZ TADEUSZ  - ZJAZD

5.      BRODA JADWIGA

6.      CHUCHAŁA MICHALINA

7.      CZERNIECKI MICHAŁ

8.      GONCIARZ MARIA

9.      JACKOWSKA JANINA

10. KOZIOŁ MIECZYSŁAW

11. KRET HELENA

12. KRET KRYSTYNA - ZJAZD

13. KRUKOWSKI EDWARD

14. MACIASZEK JAN

15. MARCIAK MARIA

16. MAZURKIEWICZ KAZIMIERZ

17. MICHAJLUK KAZIMIERZ

18. MIELNIK TOMASZ

19. OĆWIEJA WIESŁAW

20. PAWLIK WIESŁAW

21. PIECZONKA DANUTA - ZJAZD

22. POPADYNIEC DANUTA- ZJAZD

23. ROMANOW MARIAN

24. SYNIEC EUGENIUSZ -ZJAZD

25. WARCHOŁ STANISŁAWA

26. WOLAŃSKI STANISŁAW

27. ZACHARKO DANUTA

28. ZAWADZKA ELŻBIETA

ABSOLWENCI  1957

 WYCH.: JANINA SMETAŃSKA

 

  1. BEDRONEK JÓZEF
  2. BLOK JÓZEFA
  3. GRABSKI JÓZEF
  4. HOŁOWACZ JÓZEFA
  5. IGLANTOWICZ ZOFIA
  6. KORDEK DANUTA
  7. KOSIŃSKA HELENA
  8. KOZIOŁ MIECZYSŁAW
  9. KROWICKA BRONISŁAWA
  10. KRZEMIENIECKI JAN
  11. KRZYWONOS SCHOLASTYKA
  12. KUŁAJ STANISŁAWA - ZJAZD
  13. KUPCZAKIEWICZ BOGUSŁAW
  14. LEJA MARIAN
  15. MIELNIK DANUTA
  16. NAWROCKI WITOLD
  17. PROCKI TADEUSZ
  18. PRZYGOŃSKA STANISŁAWA
  19. SEBASTIANKA KAZIMIERZ
  20. SEBASTIANKA MARIA - ZJAZD
  21. SIEMIŃSKA HELENA
  22. TYMOCZKO AUGUSTYNA
  23. USTIENNA JANINA – ZJAZD I BAL
  24. WOWIANKA STANISŁAW
  25. ŻMURKO KATARZYNA

 

ABSOLWENCI  1958

WYCH.: WANDA KORDEK

 

  1. AMBROZIEWICZ ZUZANNA
  2. BURAKIEWICZ MARIA
  3. BURDZY ZDZISŁAW
  4. CHAMUŁA JANINA
  5. CHUDZIK STEFAN - ZJAZD
  6. DELMANOWICZ KAZIMIERZ – ZJAZD I BAL
  7. FRANKÓW FRANCISZEK
  8. GAŁĘZA JÓZEFA
  9. GRABAS KATARZYNA
  10. GRZEŚKO EUGENIUSZ
  11. HALICA JAN - ZJAZD
  12. HOŁOWACZ JÓZEFA
  13. JACKOWSKI WŁADYSŁAW
  14. JASIEWICZ EMILIA
  15. KORDEK ANTONI
  16. KOSIŃSKA HELENA
  17. KROTYSZ MARIA
  18. KUPKA STANISŁAW – ZJAZD I BAL
  19. MOMOT JULIAN
  20. PIÓRO ZBIGNIEW
  21. POPKIEWICZ ANDRZEJ – ZJAZD I BAL
  22. SEBASTIANKA STANISŁAW
  23. SOBEJKO MARIA

 

ABSOLWENCI  1959

WYCH: ANTONI STABRZYŃSKI

 

  1. BARAN STEFANIA
  2. CHAMUŁA JANINA
  3. CHAMUŁA LESZEK
  4. CHUDZIK MARIA
  5. CHUDZIK MIECZYSŁAW
  6. CWYNAR KAZIMIERZ
  7. CZARNIECKA ANNA
  8. DUDA ELŻBIETA
  9. GAŁĘZA JÓZEFA
  10. GRELA WŁADYSŁAW
  11. KOŁODZIEJCZYK BARBARA
  12. KOSZTYŁA HENRYK
  13. LORENOWICZ STANISŁAW - ZJAZD
  14. MALEC KRYSTYNA
  15. MARCIAK GUSTAW
  16. MAZUR ANNA
  17. OLECH TEODOZJA
  18. PASTUSZAK WŁADYSŁAWA - ZJAZD
  19. SABADAN LESZEK
  20. SOBOLEWSKA WŁADYSŁAWA
  21. STARCZAK ROMAN
  22. WIELGOSZ AUGUSTYNA
  23. WILK KRYSTYN
  24. ZIEMIAŃSKA RENATA
  25. ŻECHALUK WOJCIECH

 

ABSOLWENCI  1960

WYCH.: JÓZEF REWER

 

  1. BESIŃSKA MARIA
  2. BIŁAS WOJCIECH
  3. BRODA ADAM
  4. BRUK MIECZYSŁAW JÓZEF
  5. BYLEBYŁ BARBARA
  6. CISEK ANIELA
  7. CWYNAR KAZIMIERZ
  8. FALDA EDWARD
  9. GRELA WŁADYSŁAW
  10. GRENDA HELENA
  11. GRENDUS KAROL
  12. GRENDUS LEOKADIA
  13. KALISZAK ANNA
  14. KISAŁA STANISŁAW
  15. KONIECZNY JÓZEF
  16. KOSIŃSKA WŁADYSŁAWA
  17. ŁOBAZIEWICZ MARIA
  18. NAWROCKA HALINA
  19. ROGAŁA WŁADYSŁAW – ZJAZD
  20. SAŁO MARIA
  21. SYCZ PIOTR
  22. SZEWCZYK STANISŁAW
  23. WIRKIJOWSKA JÓZEFA
  24. WYTRYCHOWSKI JAN
  25. ZAGROBELNA WŁADYSŁAWA
  26. ZAILO LUDMIŁA
  27. ŻMURKO WŁADYSŁAW

 

ABSOLWENCI  1961

 WYCH: JÓZEF SMOŁUCHA

 

  1. BEMBENIK STANISŁAW  - ZJAZD I BAL
  2. CIOŁEK ZBIGNIEW
  3. CZERKIES CZESŁAWA
  4. FUDALI JANINA
  5. GRZEŚKO ANIELA
  6. HOŁOWACZ ROMAN – ZJAZD I BAL
  7. KAWA DANUTA
  8. KORECKA STANISŁAWA
  9. KORLATOWICZ ZYGMUNT
  10. KOSIŃSKA JÓZEFA
  11. KOSIŃSKA WŁADYSŁAWA
  12. LENCZAK STANISŁAW  - ZJAZD
  13. MICIAK IRANA
  14. MISIAK MARIA
  15. PARADOWSKA JANINA
  16. SIARA JÓZEFA
  17. SKOTNICKA ZUZANNA - ZJAZD
  18. SKOWRONEK ZOFIA - ZJAZD
  19. SURMIAK JAN – ZJAZD I BAL
  20. SZYMCZYCHA JANUSZ - ZJAZD
  21. ŚLIWA CZESŁAW
  22. WARECKA STANISŁAWA
  23. WIRKIJOWSKA JANINA
  24. WITOSZYŃSKI ANDRZEJ
  25. ZBOROWSKA JADWIGA

 

ABSOLWENCI  1962

WYCH JANINA SMETAŃSKA

 

  1. BAŁASZ JÓZEF
  2. BROSZKO STANISŁAWA
  3. CZYŻ NADZIEJA
  4. CZESZEK RENATA - ZJAZD
  5. CZUB KAZIMIERA - ZJAZD
  6. ĆWIRKO TERESA
  7. DUL MIECZYSŁAW
  8. FEDAN JÓZEF
  9. GANCARZ LESŁAW
  10. GLINIANA MARIA
  11. GRABOWSKI MICHAŁ
  12. HIRNY JAROSŁAW
  13. KAMIŃSKI ANDRZEJ
  14. KARAKUSZKA KRYSTYNA - ZJAZD
  15. KOGUT WANDA
  16. KORDEK WOJCIECH
  17. KOWALEWICZ KRYSTYNA
  18. KRÓLIK EUGENIUSZ
  19. KURYJ JÓZEF - ZJAZD
  20. MOTYL JERZY - ZJAZD
  21. PATYNEK ANNA
  22. PŁACHTA TADEUSZ - ZJAZD
  23. SIARA STANISŁAW
  24. SIARA ZOFIA - ZJAZD
  25. SKOWRONEK IRENA
  26. SZAJOWSKI KRYSTIAN
  27. TANCER RYSZARD
  28. TERLECKA JÓZEFA
  29. URBAŃSKA MARIA
  30. ZACHODNI MICHAŁ
  31. ZIELIŃSKA ELŻBIETA - ZJAZD

 

ABSOLWENCI  1963

WYCH.: WANDA KORDEK

 

  1. BRYLIŃSKI ROMAN
  2. BUCZKOWSKA JANINA - ZJAZD
  3. BUŚKO WIESŁAW
  4. CHANAS MIROSŁAW
  5. CZUB JANINA - ZJAZD
  6. DEMSKA MARIA - ZJAZD
  7. DUL MIECZYSŁAW
  8. DWORNIK MARIA
  9. DZIUBA ELŻBIETA
  10. DZIUBA IRENA
  11. GRABOWSKI MICHAŁ
  12. HIRNY OLGA
  13. HIRNY JAROSŁAW
  14. KISIEL MARIA
  15. KONTEK BOŻENA
  16. KRÓL ANDRZEJ
  17. KRYSA HALINA
  18. KRUP JAN
  19. LEWANDOWSKA GRAŻYNA
  20. LUBCZYŃSKA BARBARA - ZJAZD
  21. ŁAMASZ STANISŁAWA
  22. MAMRAK ZBIGNIEW
  23. MICHNA ANDRZEJ
  24. OCHENDUSZKIEWICZ ZBIGIEW - ZJAZD
  25. PAŁER JANINA
  26. PELCZARSKA TERESA
  27. PROKOPOWICZ  ZOFIA
  28. SIEMIŃSKA MARIA - ZJAZD
  29. SOJKA ANDRZEJ
  30. SZOTERLAK HENRYKA
  31. ŚLIWA ZUZANNA
  32. WANAC WŁADYSŁAWA
  33. WAŃCZYCKA EWA
  34. WIELGOSZ KRYSTYNA
  35. WIRA MARIAN
  36. ZIEMIAŃSKA MIECZYSŁAWA

 

ABSOLWENCI  1964    KLASA A

WYCH.: KAROL JANIGA

 

  1. AMBROZIEWICZ STANISŁAWA -ZJAZD
  2. BANAŚ EMILIA
  3. BILIK HELENA
  4. CHUDZIK ADELA
  5. CZEKIERDA BOGUSŁAWA
  6. DOBROWOLSKA STANISŁAWA
  7. DUCZYŃSKA BARBARA - ZJAZD
  8. GŁADYSZ MARIA
  9. GDYK DANUTA
  10. JUC ANNA
  11. KOMARZYNIEC WALERIA
  12. KONIUCH HALINA
  13. KORNIAT MARIA
  14. ŁAMASZ STANISŁAWA
  15. ŁOWIECKA MARIA
  16. MARCIAK KAZIMIERA - ZJAZD
  17. NOWAK HELENA
  18. OLECH ROMANA
  19. PORADA KRYSTYNA
  20. PUZIO ZOFIA - ZJAZD
  21. ROMANKIEWICZ JADWIGA - ZJAZD
  22. SAŁAHUB ANIELA
  23. STEPANKO CZESŁĄWA
  24. SWYNCZAK MARIA - ZJAZD
  25. SYCZ STEFANIA
  26. TRELKA MARIA - ZJAZD
  27. WARZOCHA EMILIA
  28. ZIELNIK WANDA - ZJAZD

 

 

ABSOLWENCI  1964    KLASA B

WYCH.: JÓZEF REWER

 

  1. BACH JANINA
  2. BACH MARIA - ZJAZD
  3. BARSKI ZBIGNIEW - ZJAZD
  4. BRUDEK ZOFIA
  5. CHOMIK ELŻBIETA
  6. CHOMONT MIECZYSŁAW
  7. GILARSKI JAN
  8. GRENDUS STANISŁAW - ZJAZD
  9. HAŁAS JANINA
  10. KARKOWSKA MARIA
  11. LISOWSKA STANISŁAWA - ZJAZD
  12. ŁACKA STANISŁAWA - ZJAZD
  13. MAŁKOWSKA DANUTA
  14. MAJ MARIA
  15. MARSZAŁEK MARCIN
  16. MIARA ANDRZEJ
  17. MIARA ANTONINA
  18. MICHAŁKO JULIAN - ZJAZD
  19. PACUŁA ANNA
  20. PETRYK DANUTA
  21. PIEROŻEK ZBIGNIEW
  22. POSŁUSZNY CZESŁAW - ZJAZD
  23. ROKICKI KAZIMIERZ
  24. SAŁO STEFAN - ZJAZD
  25. SAMEL HALINA
  26. SENKOW JACEK
  27. SZMUC WANDA - ZJAZD
  28. WIELGOSZ HELENA
  29. WIŚNIOWSKA KRYSTYNA - ZJAZD
  30. WYSZYŃSKA CZESŁAWA - ZJAZD

 

ABSOLWENCI  1965    KLASA A

WYCH.: JERZY HAŁAS

 

  1. ADAMÓW KAROL
  2. BAJCAR STANISŁAW
  3. BANACH TERESA
  4. BATYCKA MARIA
  5. BIELAWSKA HALINA
  6. BRZOZOWSKA HELENA
  7. DACH REGINA
  8. GRABSKI STANISŁAW
  9. HOŁOWACZ ZBIGNIEW
  10. JANIGA DANUTA
  11. JASIEJKO JANINA
  12. KASPERSKI JÓZEF
  13. KORECKA JÓZEFA
  14. KRÓL WŁADYSŁAWA
  15. KUCHTA STANISŁAWA
  16. KUD ELŻBIETA
  17. ŁUKÓW STANISŁAWA
  18. MŁYNEK JÓZEFA
  19. MARCIAK KAZIMIERZ - ZJAZD
  20. MARCIAK ZYGMUNT
  21. MŁYNEK JÓZEFA
  22. MARCZYK MAREK
  23. MOCHOŃ AGNIESZKA
  24. NAPIERALSKA MARIA
  25. PACUŁA KAROL
  26. PASAJ EWA
  27. PATYNEK JANINA - ZJAZD
  28. PELISZKO TADEUSZ
  29. POPIEL DANUTA
  30. RODZIEWICZ BARBARA
  31. SĘKOWSKI EUGENIUSZ
  32. SOBOLEWSKA EWA
  33. SZABAGA JERZY
  34. WANAC GENOWEFA - ZJAZD
  35. WIELGOSZ MARIA
  36. WYTRYCHOWSKI JULIAN

 

ABSOLWENCI  1965    KLASA B

WYCH.: JÓZEF SMOŁUCHA

 

  1. BRODA MARIA
  2. BRZUCHACZ EDWARD
  3. CIELICZKO JÓZEFA
  4. DROŃSKA HALINA
  5. DROZD ANNA
  6. DUL TERESA
  7. FUJAROWICZ LUCYNA
  8. GRABOWSKA TERESA
  9. GRABOWSKA ZOFIA
  10. HOŁY MARIAN
  11. INDRA JERZY
  12. JUCHA ANIELA
  13. KOŁODZIEJCZYK STANISŁAWA
  14. KOSZTYŁA JAN
  15. KRAMARZ DANUTA
  16. KRYCZYŃSKA ALINA
  17. KUCZYŃSKA WANDA
  18. LEJA KRYSTYNA
  19. LESICZKA HELENA
  20. MAIK ŁUCJA
  21. MARCIAK ALINA
  22. MIELNIK MARIA
  23. NOWOSIADŁYK MARIA - ZJAZD
  24. PŁACHTA LESZEK
  25. PAŁCZAK ZYGMUNT
  26. PELC WANDA
  27. PICUR ZOFIA
  28. PIECHOTA  JÓZEF
  29. SOBOLEWSKI JÓZEF
  30. SZCZUPAJ MARIAN – ZJAZD I BAL
  31. ŚWIERCZEK TERESA
  32. WIELGOSZ  JAN – ZJAZD I BAL
  33. WITOSZYŃSKA MARIA

 

 

ABSOLWENCI   1966    KLASA A

WYCH.: JANINA SMETAŃSKA

 

  1. ABDAMOWICZ JANINA
  2. BARAN MARIA
  3. BIBER WANDA
  4. BRODA ANNA
  5. BRZYSKA KRYSTYNA
  6. BURDZY RYSZARD
  7. CIELICZKO JÓZEFA
  8. DYL IRENA
  9. DZIĘGIELEWSKA BARBARA –ZJAZD I BAL
  10. GANCARZ BARBARA
  11. GÓRSKA JÓZEFA
  12. GRZESZCZAK DANUTA
  13. HAŁABUZA KAZIMIERZ
  14. KAWECKA STANISŁAWA
  15. KONTEK HELENA
  16. KOZDROWIECKA WIKTORIA
  17. KRUKOWSKI STANISŁAW
  18. LEJA KRYSTYNA
  19. LIZUT TERESA
  20. LUBAS HALINA – ZJAZD I BAL
  21. MAZURKIEWICZ JÓZEF
  22. MUSZAK EUGENIUSZ
  23. NOWAK WANDA
  24. PAJĄK ANNA
  25. PAPAŁA MACIEJ
  26. PIŚKO ZBIGNIEW
  27. PROKOPOWICZ ANTONI - ZJAZD
  28. ROMANKIEWICZ STANISŁAW
  29. SAWUŁA WITOLD
  30. SOBEJKO MARIA – ZJAZD
  31. TURCZYN JÓZEF
  32. WOJCIECHOWSKI FRANCISZEK
  33. WOTA PELAGIA
  34. WRZECIONKIEWICZ ZOFIA

 

 

ABSOLWENCI  1966    KLASA B

WYCH.: JAN WOTA

 

  1. BUŚKO TADEUSZ
  2. CHAMUŁA STANISŁAWA
  3. DEMSKA JANINA – ZJAZD
  4. DROZD BOŻENA
  5. DZIUBA ANDRZEJ
  6. FEDYK GUSTAW
  7. GAC MARIA
  8. GRABOWSKA ANNA
  9. GWÓŹDŹ  KRYSTYNA
  10. HAJDUK MARIA
  11. HARASIK FRANCISZKA
  12. KOŁODZIEJCZYK MARIA
  13. KONIUCH JAN – ZJAZD I BAL
  14. KOŚĆ JAN
  15. ŁOŚ ELŻBIETA
  16. MICKIEWICZ KRYSTYNA - ZJAZD
  17. MIELNIK JANINA
  18. PACŁAWSKA JÓZEFA
  19. POPKIEWICZ DANUTA
  20. SENIO ALINA
  21. SOBEJKO DANUTA
  22. SOBOLEWSKA HELENA
  23. SZAŁAJ IRENA - ZJAZD
  24. SZEWCZYK CZESŁAW - ZJAZD
  25. SZYMCZYCHA MARIA
  26. SZYNGIERA HELENA
  27. ŚWISTAK WIESŁAWA
  28. ŚWITA STANISŁAW
  29. TYMOSZ MIECZYSŁAWA
  30. WITOSZYŃSKI JERZY
  31. WOJTANIOWICZ WŁODZIMIERZ
  32. WÓJTKOWSKA BARBARA - ZJAZD
  33. ZBOROWSKI PIOTR
  34. ŻOŁNIERZ TERESA

 

 

ABSOLWENCI  1967     KLASA A

WYCH.: KAROL JANIGA

 

  1. AMBROZIEWICZ JAN
  2. BATYCKI WŁADYSŁAW
  3. BIAŁOSKÓRSKI MARIAN
  4. BREGIN MARIA - ZJAZD
  5. BUKAŁA JANINA
  6. CHAMUŁA MARIA - ZJAZD
  7. CHLEWICKI MAREK
  8. CZEKIERDA KRYSTYNA
  9. DEMBICKI WIESŁAW
  10. DUDA TERESA
  11. GŁUCHACKA JANINA
  12. GAC BARBARA
  13. GANCARZ JANINA
  14. GAWEŁ HELENA
  15. GDYK HALINA
  16. GRAL STANISŁAWA
  17. HEJNAR IZABELA
  18. INDRA ADAM –ZJAZD I BAL
  19. KĘDZIORA KAZIMIERA
  20. KOŁODZIEJCZYK MARIA
  21. KROWICKA STANISŁAWA
  22. KRUKOWSKI JAN
  23. KUŁAJ MARIA
  24. KURDYBACHA KAZIMIERA
  25. KUS JÓZEF
  26. LUBCZYŃSKI ANDRZEJ
  27. MADEJOWSKA MARIA
  28. MAJCHER IRENA
  29. MAJCHER STANISŁAW
  30. NIEMIEC JÓZEF
  31. OĆWIEJA ANDRZEJ
  32. SEBASTIANKA WAWRZYNIEC - ZJAZD
  33. SIARA MARIA - ZAZD
  34. SIDOR ADAM
  35. SZYMCZYCHA JÓZEFA - ZJAZD
  36. TRELKA STANISŁAWA
  37. WILK HALINA - ZJAZD
  38. WOTA JANINA
  39. ZACHODNIA KRYSTYNA
  40. ZAKRZACKA TERESA

 

 

ABSOLEWNCI  1967    KLASA B

WYCH.: WANDA KORDEK

 

  1. BARTOSZEK WACŁAW
  2. BIAŁOWĄS DANUTA
  3. BIELEC CZESŁAWA
  4. BOĆKO TERESA -ZJAZD
  5. BRODA ZUZANNA
  6. BROWARNY JANINA - ZJAZD
  7. CHMIELOWSKA KRYSTYNA
  8. CIŻ REGINA
  9. CZUB WŁADYSŁAWA
  10. DEMSKA TERESA
  11. FEDYK CZASŁAWA
  12. FRANUS MARIA
  13. GILARSKI EUGENIUSZ
  14. GRABOWSKI ADAM
  15. JANISZYN ZOFIA
  16. KARPIŃSKA STANISŁAWA
  17. KLUZ TADEUSZ
  18. KORABIOWSKA KRYSTYNA
  19. KROK ANDRZEJ
  20. MAŁNOWICZ EDWARDA
  21. MAZIARZ TERESA
  22. MIĄSIK MARTA - ZJAZD
  23. MICIAK HELENA
  24. MICHALIK MSTANISŁAW
  25. OKRASA KAZIMIERA - ZJAZD
  26. OŚMAK RYSZARD
  27. PAŁCZAK ANNA
  28. SŁABIK JÓZEF
  29. SAWKA ZOFIA
  30. SKIBA DANIELA - ZJAZD
  31. STEPANKO BRONISŁAWA
  32. STRAWA MARIA
  33. SZABLAN PIOTR
  34. WIELGOSZ KAZIMIERZ
  35. WOJDYŁO MARIA
  36. WOTA STANISŁAWA
  37. WRZECIONKIEWICZ CZESŁAWA - ZJAZD
  38. ZAWITOWSKI ANDRZEJ
  39. ZIELONKA ZYGMUNT

 

 

ABSOLWENCI  1968    KLASA A

WYCH.: EDWARD ISKRA

 

  1. ANTOSZ FRANCISZEK
  2. BAZAN MIECZYSŁAW
  3. BRODA JÓZEF
  4. CHRZĄSZCZ ZDZISŁAW
  5. CIESIELKA JADWIGA - ZJAZD
  6. DEMSKA ANNA - ZJAZD
  7. DERBISZ JAN
  8. GOŁĘBIOWSKA DANUTA
  9. GRAL ADELA
  10. GRENDUS HELENA
  11. KACZMARZ JÓZEF
  12. KOLASA MARIA
  13. KONIUCH MARIA - ZJAZD
  14. KOŚĆ EDWARD
  15. KORLATOWICZ STANISŁAW
  16. KOZIOŁ JÓZEFA
  17. MALINOWSKA BOLESŁAWA
  18. MAMRAK MARIA
  19. MICHALSKA ANTONINA - ZJAZD
  20. MIELNICKA ZUZANNA
  21. MIKITA JÓZEF
  22. OCHOTA LIDIA
  23. PANKO HALINA
  24. POMYKAŁA WŁADYSŁAWA - ZJAZD
  25. ROMANIAK ZUZANNA -ZJAZD
  26. SEBASTIANKA MARIA - ZJAZD
  27. SKŁADAN MARIA -ZJAZD
  28. SKOTNI ANTONINA
  29. SOBEJKO EUGENIA -ZJAZD
  30. STRAWA ANDRZEJ
  31. SUCHA MARIA
  32. SYNIEC CZESŁAWA - ZJAZD
  33. SZYNGIERA BRONISŁAWA
  34. WACHTA MARIA - ZJAZD
  35. WALCZAK MARIA
  36. WIERZBICKA CZASŁAWA
  37. WIRKIJOWSKA JANINA - ZJAZD

 

 

ABSOLWENCI  1968    KLASA B

WYCH.: JÓZEF REWER

 

  1. BAJCAR JAN
  2. CHOMONT BOGUMIŁA
  3. CZEKIERDA TADEUSZ
  4. CZTERNASTEK WANDA
  5. GRABOWSKI ADAM
  6. GRADOWSKA DANUTA
  7. KŁOSOWSKI JAN – ZJAZD I BAL
  8. KAMIŃSKA BRONISŁAWA
  9. KAZIECZKO BRONISŁAWA
  10. KONARSKA ELŻBIETA
  11. KOWAL JANINA
  12. KURZAJA MIECZYSŁAW
  13. MACIASZEK JÓZEF – ZJAZD I BAL
  14. MACIEJKO ZDZISŁAW
  15. MADIUK ZOFIA
  16. MADYCKI STANISŁAW
  17. MICHALSKA BARBARA
  18. MIELNICKA ZUZANNA - ZJAZD
  19. MOŁOŃ ANNA
  20. NAZIMEK ANNA
  21. NYCZ STANISŁAW
  22. PACŁAWSKI STANISŁAW
  23. ROMANKIEWICZ ZUZANNA
  24. SAWUŁA JADWIGA
  25. SIARA MARIA
  26. SIEMBIDA JADWIGA
  27. SOJKA MAREK
  28. SOWA ANNA
  29. STANIK JADWIGA
  30. STOPA ANDRZEJ
  31. SZAWIŃSKA ANIELA
  32. TURKO BARBARA
  33. UCHMAN MARIA - ZJAZD
  34. UŚCIENNA HALINA
  35. WALCZAK ADELA
  36. WALCZAK BARBARA
  37. WIELGOSZ ZDZISŁAW
  38. WIELGOSZ ZOFIA
  39. WIERZBICKA ZOFIA
  40. ZALOT TERESA
  41. ZAWITOWSKA GRAŻYNA

 

 

ABSOLWENCI  1969    KLASA A

WYCH. : JANINA SMETAŃSKA

 

  1. AKSAMIT ZBIGNIEW
  2. BATIUK TOMASZ
  3. BOJARSKA KAZIMIERA –ZJAZD I BAL
  4. BORYS STEFANIA
  5. CIESIELKA LESŁAW – ZJAZD I BAL
  6. DANKOWSKA MARIA  - ZJAZD I BAL
  7. FRANKIEWICZ ANDRZEJ
  8. GRABIEC RYSZARD
  9. GRABOWSKA ZOFIA – ZJAZD I BAL
  10. HALWA ZDZISŁAWA
  11. JANIGA MAREK
  12. KANIUK ZBIGNIEW – ZJAZD
  13. KOŹLIK MARIA – ZJAZD I BAL
  14. KOCHMAŃSKA KRYSTYNA - ZJAZD
  15. KOSIŃSKI MIECZYSŁAW
  16. KOTYLAK MARIA - ZJAZD
  17. LORENC ANNA – ZJAZD I BAL
  18. LUBAS JADWIGA – ZJAZD I BAL
  19. MAGDA MARTA
  20. NIEMCZYK BOŻENA – ZJAZD
  21. PACUŁA JAN – ZJAZD I BAL
  22. PANKOWICZ KRZYSZTOF - ZJAZD
  23. PIEROŻEK ADELA
  24. PUZIO MARIA
  25. SOCHA DANUTA
  26. SZAL IRENA
  27. SZPIECH CZESŁAW
  28. SZWACZEK KRYSTYNA
  29. SZYNGIERA JANINA – ZJAZD I BAL
  30. WRÓBEL MARIA – ZJAZD I BAL
  31. ŻOŁNIERZ TERESA

 

 

ABSOLWENCI  1969    KLASA B

WYCH.: JÓZEF SMOŁUCHA

 

  1. ANDREJKO KAZIMIERA
  2. BARSKI CZASŁAW
  3. BAWOŁ ZDZISŁAW
  4. CHUDZIK AURELIA
  5. CZTERNASTEK ANDRZEJ
  6. ĆWIK MAREK
  7. GILARSKA ŁUCJA
  8. GLINIANY ZOFIA – ZJAZD  BAL
  9. GOŃ MARIA
  10. GÓRAL HALINA
  11. JAKUBINA ANNA
  12. KĘDZIORA ZBIGNIEW
  13. KOKOSZKA JANINA
  14. KOKOT MARIA
  15. KOSIŃSKI STANISŁAW
  16. KOZAK GRAŻYNA
  17. LESZCZYSZYN MIECZYSŁAW –ZJAZD
  18. MARSZAŁEK JÓZEF
  19. MARUT MARIAN – ZJAZD I BAL
  20. MAZURKIEWICZ TERESA
  21. MULARZ ZYGMUNT
  22. PASIECZNA KRYSTYNA
  23. PRZYBYLAK ZDZISŁAWA – ZJAZD I BAL
  24. PRZYTUŁA CZESŁAWA
  25. ROŻAK IRENA
  26. SOBOLEWSKI HENRYK
  27. SUCHA MARIA
  28. WIELGOSZ ZOFIA
  29. WINIARSKI BOGUSŁAW
  30. WOŹNIAK MARIA

 

 

ABSOLWENCI  1969    KLASA C

WYCH.: ZDZISŁAW ŁUCZYK

 

  1. BRODA JÓZEFA – ZJAZD I BAL
  2. BROGOWSKA TERESA
  3. BROSZKO MARIA
  4. FUDALI KRYSTYNA
  5. GILARSKA HALINA
  6. GRENDUS DANUTA
  7. HAWRYŁO KRYSTYNA
  8. IWANISZYN KRYSTYNA – ZJAZD I BAL
  9. JAKUBOWSKA ZOFIA
  10. JĘDRZEJEC WIESŁAWA
  11. KANIOWSKA JADWIGA
  12. KAWECKA STEFANIA
  13. MANASTERSKA KRYSTYNA
  14. MASŁYKA MARIA
  15. MAZURKIEWICZ ANNA
  16. MOHYŁA MARIA
  17. MOMOT WANDA
  18. NASIEWICZ BOGUSŁAWA
  19. NOWOSIADŁYK IRENA
  20. OPAŁKO TERESA
  21. POCZYNKIEWICZ MARIA
  22. PYCH WANDA
  23. SIKACZEWSKA DANUTA
  24. SOLARCZYK KRYSTYNA
  25. STOPA ŁUCJA
  26. STRAWA MARIA
  27. SUPERSON MAGDALENA
  28. TURAŃSKA WIESŁAWA
  29. WYSKIDA ANNA
  30. ZIELONKA IRENA

 

 

 

ABSOLWENCI  1971    KLASA A

WYCH. : KAROL JANIGA

 

  1. BALICKI MARIAN - ZJAZD
  2. BRZYSAKA WANDA
  3. BURDA BOGUSŁAW
  4. CYBULAK TERESA
  5. CZARNY IRENA
  6. DAŃCZUK TERESA
  7. FUSIEK TADEUSZ
  8. GDYK GENOWEFA
  9. GILARSKA ZOFIA
  10. GRAL ELŻBIETA
  11. GRENDUS JANINA
  12. HALWA STEFANIA - ZJAZD
  13. HOŁYSZKO TERESA
  14. KAPŁON MARIA
  15. KĘDZIERSKI ROMAN
  16. KOŁODZIEJ MARIA
  17. KOKOT JANINA
  18. KOKOT STANISŁAWA
  19. KRUK HELENA
  20. KUBICKA ZOFIA
  21. LECHOWICZ MAREK – ZJAZD I BAL
  22. LECHOWICZ WIESŁAW
  23. MAJKOWSKI LESZEK
  24. MARCINKO JERZY
  25. MARUSZAK EMILIA
  26. MICHAŁÓW LUDMIŁA
  27. REBUŚ JÓZEFA –ZJAZD
  28. ROGAŁA ZOFIA
  29. SŁOMIANY ROMAN
  30. SIERŻĘGA ANNA
  31. SIWOŃ AUGUSTYNA
  32. SKOTNICKA ELŻBIETA –ZJAZD I BAL
  33. SOBOLEWSKA HELENA
  34. STĘPAK KAZIMIERZ
  35. SUS ELŻBIETA
  36. SZWABOWICZ MARIA
  37. WIRTH ELŻBIETA
  38. WOLAŃSKI JÓZEF
  39. ŻAK KAZIMIERA

 

MRAZEK ZOFIA – ZJAZD

GIL KAZIMIERA – ZJAZD

JAREMKIEWICZ HELENA- ZJAZD 

 

 

ABSOLWENCI  1971    KLASA B

WYCH. : RYSZARD RABA

 

  1. AMBROZIEWICZ KRYSTYNA - ZJAZD
  2. ANDRUSZKO JADWIGA
  3. BŁOŃSKA TERESA
  4. BANDAS KAZIMIERA
  5. BRODA EUGENIA - ZJAZD
  6. CZYŻ ZOFIA
  7. DRABIK WIESŁAWA
  8. FILIPOWICZ IRENA – ZJAZD I BAL
  9. GAŁĘZA EUGENIUSZ
  10. GRABOWSKA MARIA
  11. JASIEWICZ BOGUSŁAWA
  12. JUREK BARBARA – ZJAZD I BAL
  13. KIJANKA STANISŁAWA
  14. KŁOSOWSKA ANNA
  15. KOPEĆ ANNA
  16. KOSIŃSKI FRANCISZEK
  17. KOWAL JÓZEFA
  18. KROWICKA KAZIMIERA
  19. KRUK STANISŁĄWA
  20. LECH DANUTA - ZJAZD
  21. ŁUC HALINA
  22. MARYNIAK ADAM – ZJAZD I BAL
  23. MROCZKOWSKA JANINA
  24. MYSZOR TADEUSZ
  25. NIEMIEC EMILIAN
  26. OLSZAŃSKI ADAM
  27. PELISZKO ROMAN – ZJAZD I BAL
  28. PIERÓG JÓZEF
  29. RACHELSKA TERESA
  30. RODZIEWICZ MAŁGORZATA
  31. SIARA GRAŻYNA
  32. SIARA HELENA
  33. SKAŁUBA HENRYK
  34. SMOLIŃSKA MARIA
  35. SZCZEPANIK JANINA
  36. SZYMCZYCHA KAZIMIERA - ZJAZD
  37. TYMOCZKO MARIA - ZJAZD I BAL
  38. WIELGOSZ JANINA
  39. WRZECIONKIEWICZ STEFANIA – ZJAZD
  40. ŻÓŁTEK ANDRZEJ – ZJAZD I BAL

 

ABSOLWENCI  1972    KLASA A

WYCH. : ZDZISŁAW ŁUCZYK

 

  1. BASSARA ADAM
  2. BORYS KAZIMIERA
  3. CIUPIŃSKA JANINA
  4. ĆWIRKA WŁADYSŁAW
  5. DANIŁKO CZESŁAW
  6. DERBISZ HENRYK – ZJAZD I BAL
  7. GILARSKA KAZIMIERA
  8. GRABARZ JAN
  9. HALWA KRYSTYNA
  10. INGLOT JANINA
  11. JASIEWICZ JAN
  12. KALITA STANISŁAW
  13. KASPRZYK ELIZA
  14. MACHAJ MARIA
  15. MYSZKA ZOFIA
  16. NOWAK EUGENIUSZ
  17. NOWAK MARIA
  18. OBRUŚNIK ROMAN
  19. PACYNIAK KAZIMIERZ – ZJAZD
  20. PASAJ MARIA
  21. POLISZAK HELENA
  22. SOBOLEWSKA ZOFIA
  23. SUCHY ZBIGNIEW - ZJAZD
  24. SYCZ ANNA
  25. TOMASZEWSKA MARIA
  26. WARCHOŁA MARIA
  27. WILK HENRYK
  28. WRÓBEL STANISŁAW
  29. ZYGMUNT JERZY
  30. ŻÓŁTEK HALINA - ZJAZD

 

 

ABSOLWENCI  1972    KLASA B

WYCH. : JÓZEF REWER

 

  1. BERCAL JADWIGA
  2. CZEMERDA JÓZEFA
  3. CZTERNASTEK HENRYK
  4. DOLINA TADEUSZ
  5. DROŃSKA BRONISŁAWA
  6. FEDYK MIECZYSŁAW
  7. GRABOWSKI JERZY – ZJAZD
  8. JANIUŚ MARIA – ZJAZD I BAL
  9. KNAPIK ANNA
  10. KOWALSKA STANISŁAWA – ZJAZD I BAL
  11. KRUK STANISŁAW
  12. ŁAMASZ HELENA
  13. MARĆ ANNA
  14. MIELNIK ADAM - ZJAZD I BAL 
  15. PASAJ MIECZYSŁAW - ZJAZD
  16. PERCZYK JÓZEFA
  17. REBIZANT KRYSTYNA
  18. ROMANKIEWICZ ZOFIA
  19. SZCZEPANIK WANDA
  20. ŚLEPECKI LESZEK
  21. WALEC WIESŁAWA
  22. WOLAŃSKI JÓZEF
  23. WRÓBEL MAREK
  24. ZIĘBA MARIANNA

 

 

ABSOLWENCI  1972    KLASA C

WYCH. : ANDRZEJ POPKIEWICZ

 

  1. BASZAK AGATA
  2. FALARZ ZOFIA
  3. GŁUŚNIEWSKA ELŻBIETA
  4. GRABIEC ALICJA –ZJAZD I BAL
  5. HALUK ELŻBIETA
  6. HALWA ZOFIA
  7. HOMA JADWIGA – ZJAZD
  8. KASZOWSKA ŁUCJA
  9. KOKOT WANDA
  10. KOPCZYK JANINA
  11. KRUKOWSKA MARIA
  12. MAGRYŚ TERESA
  13. MATUSZ ANNA
  14. MICHALSKA HELENA
  15. NIEMCZYCKA STANISŁAWA
  16. PANKOWICZ BARBARA
  17. PACŁAWSKA MARIA
  18. POBUTA JÓZEFA
  19. PRZYTUŁA MAŁGORZATA - ZJAZD
  20. SAWKA IRENA
  21. SURÓWKA JANINA
  22. URBAN ZUZANNA
  23. WALCZAK ŁUCJA
  24. WALEWICZ CZESŁAWA
  25. WOŚ MARIA
  26. ZIĘBA ANIELA

 

 

ABSOLWENCI  1973    KLASA A

WYCH.: ANDRZEJ POPKIEWICZ

 

  1. ALSZER IRENA

  2. BARTNIK HENRYK

  3. BORYS CZESŁAWA

  4. BURY ANNA

  5. CZTERNASTEK WANDA

  6. CZYŻ GRAŻYNA

  7. DROZD ZBIGNIEW

  8. DUDA ANNA

  9. FEDURKO KAROLINA

  10. GOŚCIAK CYCYLIA

  11. HALWA MARIA

  12. HOŁYSZ JAN

  13. HOŁYSZ MARIA

  14. JUREK WANDA

  15. KĄTEK ELŻBIETA – ZJAZD I BAL

  16. KAMIŃSKA DANUTA

  17. KIEBAŁO JAROSŁAW

  18. KLUZ JÓZEF

  19. KRUK MICHALINA

  20. KRUKOWSKA ELŻBIETA

  21. LOTYCZ HELENA

  22. MACHNACZ IRENA

  23. MADIUK JAN

  24. MAJCHER KRYSTYNA

  25. MAZURKIEWICZ HALINA

  26. PAJĄK MARIA

  27. POMYKAŁA WIKOR

  28. POTYRAŁA STANISŁAW

  30. PRZEPIÓRKA ANNA

  31. PUCELIK ANNA

  32. SAS LESZEK

  33. SAWUŁA EDWARD

  34. SEBZDA JANINA

  35. STASIŁA MARIA

  36. SUDOŁ ALINA

  37. TRACZ HELENA

  38. WACHTA JANINA

  39. WILK MAREK

  40. WRÓLEL MARIANNA

  41. ŻURAWSKA FRANCISZKA

 

 

ABSOLWENCI  1973    KLASA B

WYCH.: JANINA SMETAŃSKA

 

  1. ANDRUSZCZSZYN ALICJA - ZJAZD
  2. BARAN RYSZRD
  3. CENA HENRYK
  4. CIESZYŃSKI MIECZYSŁAW
  5. ĆWIK ELŻBIETA
  6. GAŁĘZA ALINA
  7. BRABAS MIECZYSŁAWA
  8. HAMELUSZ BOGUMIŁA - ZJAZD
  9. IWANECZKO MIECZYSŁAWA
  10. KATARYŃSKA JÓZEFA
  11. KĘDZIERA JÓZEFA
  12. KIC ZDZISŁAW
  13. KORNAK ZUZANNA
  14. KUCAB ALEKSANDRA
  15. KUTER HENRYKA
  16. MARCIAK WANDA
  17. MISIĄG STANISŁAW
  18. MROZOWICZ MARIA
  19. OLECH ZBIGNIEW
  20. POLAK KRYSTYNA
  21. PUCELIK BARABARA
  22. PURCHA GRAŻYNA
  23. RAJZER KRYSTYNA
  24. SERAFIN RYSZARD
  25. SICIASZ BOGDAN
  26. SKUPIEŃ TERESA
  27. SOBEJKO STANISŁAWA
  28. SOBEJKO ZBIGNIEW
  29. SUCHY CZESŁAWA
  30. SZAWIŃSKI WITOLD
  31. TAJCHMAN ZOFIA
  32. TOBOŁA HALINA
  33. TYMOCZKO HELENA
  34. WOLAŃSKA WŁADYSŁAWA

 

 

 

ABSOLWENCI  1973    KLASA C

WYCH.: WANDA KORDEK

 

  1. AKSAMIT KRYSTNA
  2. BAŁUTOWSKA STEFANIA
  3. BABIAK DANUTA
  4. BURBEŁO DANUTA
  5. DĄBEK TERESA
  6. DOSKOCZ CZESŁAWA
  7. DRAGAN MARIAN
  8. GONCIARZ JÓZEFA
  9. GRENUS ELŻBIETA
  10. HACZELA KRYSTYNA
  11. HINER ANNA
  12. JACKOWSKA HALINA
  13. KAMIŃSKA STANISŁAWA
  14. KORALEWICZ WIESŁAWA
  15. KRAŚNIAK ELŻBIETA
  16. LALA STANISŁAWA
  17. MICHAŁEK MARIA
  18. MAMOT ELŻBIETA
  19. MUSZYŃSKA LILIANA
  20. NIEMIEC STANISŁAWA
  21. NOWAKOWSKA JANINA
  22. PAŁCZAK HALINA
  23. PARTYKA MARIA
  24. SUROWIECKA ALICJA
  25. SZUFLITA DANUTA
  26. SZWACZEK BOGUSŁAWA
  27. SZYNGIERA ANNA
  28. ŚRODZIŃSKA EMILIA
  29. TURKO MARIA
  30. TYMOCZKO ZOFIA – ZJAZD I BAL
  31. WOJTÓW ANNA
  32. ZAJĄC TERESA - ZJAZD
  33. ZAKRZACKA ZOFIA
  34. ZUB JÓZEFA

 

 

ABSOLWENCI  1974    KLASA A

WYCH.: KAROL JANIGA

 

  1. ADAMOWICZ JERZY

2.    BACHOR STANISŁAW

3     BANAT CZESŁAW

4     BELCZYK ELŻBIETA

5     BRODA DANUTA

6     BUCZKOWSKA BARBARA

7     CHAMUŁA FRANCISZEK

8     CWYNAR JULIANA

9     CZERKAS ADAM

10   CZUB GRAŻYNA

11   DROZD DANUTA

12   DURBAJŁO ZDZISŁAWA

13   GAJERSKI BOGUSŁAW – ZJAZD I BAL

14   GDAŃSKA ALBINA – ZJAZD I BAL

15   KACZMARZ AUGUSTYN

16   KASTELIK ADAM

17   KOKOT MARIA

18.  KOSINSKI STANISŁAW

19.  KRUPINSKA BARBARA

20.  KRYCZYŃSKA TERESA

21.  KUCHAR EUGENIUSZ

22.  LISZCZ ZENON

23.  MAKARA STANISŁAW

24.  MIŚKO MARIA

25.  MYSZKA STANISŁAWA – ZJAZD I BAL

26.  NIŹNIK BARABARA

27.  OŚMAK URSZULA

28.  SKŁADAN KRYSTYNA

29.  SNOPKO STANISŁAW

30.  SOBEJKO HALINA

31.  SOBEJKO ZBIGNIEW

32.  STRZĘPEK RYSZARD

33. WALCZAK HENRYK

34. WRZECIONKIEWICZ ZOFIA

35.  ZIĘBA ZOFIA

36.  ZUB MARIA

 

 

ABSOLWENCI  1974    KLASA B

WYCH.: KLAUDIA MIĄSIK

 

  1. BEREŹNICKA WANDA
  2. BOBECKA GRAŻYNA
  3. BRATKOWSKA BARBARA
  4. CIESIELKAGRAŻYNA
  5. DOBROWOLSKA MARIA
  6. FUDALI WANDA
  7. GAMRACY BRONISŁAW
  8. GÓRSKI STANISŁAW
  9. HRYCAJ KRYSTYNA
  10. JAROSZ ALICJA
  11. JĘDRZEJKO JAN
  12. KĘDZIOR MARIAN
  13. KIPER JÓZEF
  14. KMIECIK KRYSTYNA
  15. KOLASA STEFANIA
  16. KOTYLAK TADEUSZ
  17. KOWALCZYK MARIA
  18. KRYSIAK SŁAWOMIR –ZJAZD I BAL
  19. LEPIARZ ZOFIA
  20. LESZCZYSZYN MARIA
  21. MAIK HENRYK
  22. MARCINIEC MIECZYSŁAW
  23. MUCHA ANTONI
  24. NIETRZEBA TADEUSZ
  25. NOWOSIADŁY KRYSTYNA
  26. PUK KAZIMIERZ
  27. RYL BARBARA
  28. SOJA JAN
  29. STĘC ELZBIETA
  30. SZOT JANINA
  31. SZYNGIERA WŁADYSŁAW – ZJAZD I BAL
  32. WANIO TERESA
  33. WAWRZYSZKO TERESA
  34. WOŁOSZ HELENA
  35. WODNICKA ALINA
  36. WÓJTOWICZ ZUZANNA
  37. WRÓBEL CELINA
  38. ZIEBA BOGDAN

 

 

ABSOLWENCI  1974    KLASA C

WYCH.: TERESA PELCZARSKA

 

  1. BAŁUCH CECYLIA
  2. BRYKSA BOGUMIŁA
  3. CHLEWICKA GRAŻYNA
  4. CZARNIECKA JADWIGA
  5. CZEKIERDA IRENA
  6. DYMNICKA KRYSTYNA
  7. GRABOWSKI TADEUSZ
  8. HALWA KAZIMIERA
  9. HAWRYLAK DANUTA
  10. JASIEWICZ GRAŻYNA
  11. KASPRZAK AGATA
  12. KIEŁT DANUTA
  13. KLOCEK HALINA
  14. KRAWCZYK JANINA
  15. LIS LUCYNA
  16. LUSIŃSKA ANNA
  17. MARCIAK MARIA
  18. MULIK KRYSTYNA
  19. NERKA KRYSTYNA
  20. NIEMCZYCKA DANUTA
  21. PAWŁOWICZ HALINA
  22. PAWEŁEK MARIA
  23. PERCZYK TERESA
  24. PLACEK WIESŁAWA
  25. PLĘS LUCYNA
  26. POŁEĆ MARIA
  27. SURÓWKA STANISŁAWA
  28. SZPILMAN IRENA
  29. TOMASZEWSKA ANNA
  30. WOJCIECHOWSKA HALINA
  31. WOJTOWICZ ALICJA
  32. ZAZULA CECYLIA
  33. ZYGARLICKA JÓZEFA

 

 

ABSOLWENCI  1975     KLASA A

WYCH.: KRYSTYNA WĘGRZYN

 

  1. BAWÓŁ KRYSTYNA
  2. BRODA KRZYSZTOF
  3. BUCZKOWSKA INGEBORGA
  4. BURY JAN
  5. CIUPIŃSKI ZDZISŁAW – ZJAZD I BAL
  6. FECOWICZ KRYSTYNA -ZJAZD
  7. FRAŃ TERESA
  8. GOŁĄB FRANCISZEK
  9. GOŁDY ZUZANNA
  10. GRABOWSKI MIECZYSŁAW
  11. GRENDA JÓZEF
  12. HOŁYSZKO MARIA
  13. JANIGA ANDRZEJ
  14. KIC TERESA
  15. KRUKOWSKA GARŻYNA
  16. KRUPA JAN
  17. KUŹNIAR MARIA
  18. LEWANDOWSKI ADAM
  19. LORENC KRYSTYNA – ZJAZD I BAL
  20. ŁOŚ BOGDAN
  21. ŁOPUCH STEFANIA -ZJAZD
  22. ŁOWIECKA AUGUSTYNA – ZJAZD I BAL
  23. ŁOZIŃSKA JOLANTA
  24. MATUSZ JANINA
  25. MOTYKA DANUTA
  26. NAGOŃSKA JANINA
  27. NIETRZEBA KRYSTYNA
  28. PIESZKO BOGUMIŁA
  29. POTYRAŁA URSZULA
  30. SERWIN WŁADYSŁAW
  31. SIARA DANUTA
  32. SZABLAN JAN
  33. URBAN HALINA
  34. WILMAN IRENA
  35. ZAWITKOWSKA ELŻBIETA

 

 

 

ABSOLWENCI  1975     KLASA B

WYCH.: MARIA PRZEWROCKA

 

  1. BEREŹNICKI JÓZEF
  2. BIELAWSKI JÓZEF
  3. BOJARSKA MARIA
  4. CHLEWICKA URSZULA
  5. CIOŁEK KRYSTYNA
  6. DOBROWOLSKA STANISŁAWA
  7. DYMNICKI WOJCIECH
  8. DZIEPAK FRANCISZEK – ZJAZD I BAL
  9. GLINIANY DANUTA
  10. GRELA TERASA
  11. GRENDA TADEUSZ
  12. GRENDUS KRYSTYNA
  13. JARTYM ZOFIA – ZJAZD
  14. KOŚĆ KRYSTYNA
  15. KOWALCZYK BARBARA
  16. KRUPA DANUTA
  17. KRUPA KRYSTYNA
  18. MACH STANISŁAW
  19. MIKULEC BARBARA
  20. NOWACKA ELŻBIETA
  21. NYKIEL JOLANTA
  22. NYKIEL LUCYNA
  23. OLSZEWSKA WANDA
  24. PACUŁA PIOTR
  25. PAZYNIAK JÓZEFA
  26. PIETLUCH MARIA
  27. PIROŻEK ADAM
  28. PROKOPOWICZ LUDWIK
  29. SZEWCZYK ANDRZEJ
  30. SZYNGIERA ANNA
  31. TORBICZUK RYSZRAD
  32. TYMOCZKO DANUTA
  33. WALCZAK JADWIGA
  34. WIERZBICKA HELENA
  35. WILK MARIA
  36. WOJTOWICZ ZUZANNA

 

 

ABOLWENCI  1975    KLASA C

WYCH.: EUGENIUSZ PURS

 

  1. BAŃKA EMILIA
  2. BARSKA CELINA
  3. BRUK MARIA
  4. CZECH STANISŁAW
  5. CZUB ZUZANNA
  6. DRANKA WANDA
  7. DWULITT HELENA
  8. HALWA JADWIGA
  9. HAWRYŁO MARIA
  10. JASIŃSKA LUCYNA
  11. KAMIŃSKA ŁUCJA
  12. KUBIAK TERESA
  13. KURZAJA JANINA
  14. LEKOSTAJ MARIA
  15. MAŁOWIEJSKA ANNA
  16. MAGA TERESA
  17. NIEMIEC ELŻBIETA
  18. NYCZ STANISŁAWA
  19. PAJDA MARIA
  20. ROJEK ELŻBIETA
  21. STOPA MARIA - ZJAZD
  22. STOREK WERONIKA
  23. STRAWA MARIA
  24. SYDOR IRENA
  25. SZCZEPANIK IRENA
  26. SZYNGIERA BARBARA
  27. URBAŃSKA JADWIGA
  28. WOLAŃSKA HALINA
  29. ZAGROBELNY CZESŁAWA

 

 

 

ABSOLWENCI  1976    KLASA A

WYCH.: MARIA PAJDA

 

  1. ANDRUSZKO LEONARD
  2. BABIŚ STANISŁAWA
  3. BARAN URSZULA
  4. BARNUŚ JADWIGA
  5. BARTNIK LUCYNA
  6. CHMIEL JANINA
  7. CZEKIERDA HALINA
  8. DOBOSZ KRYSTYNA
  9. GŁADYSZ STANISŁAW
  10. GRZEŚKO KRYSTYNA
  11. JAKUBOWSKI REMIGIUSZ
  12. JĘDRZEJAK KRZYSZTOF – ZJAZD I BAL
  13. KALITA JANINA
  14. LEWICKA MARIA
  15. MACIASZEK MARIA
  16. MIL MIROSŁAWA
  17. MYSZKA JÓZEF
  18. PRASOŁ KRYSTYNA
  19. REWER AGNIESZKA – ZJAZD
  20. SŁABICKA ELŻBIETA – ZJAZD
  21. SABATOWSKA ALICJA
  22. SAWICKI WALDEMAR
  23. SAWUŁA ANNA
  24. SERAFIN MARIA
  25. SIWOŃ HELENA
  26. SOBEJKO DANUTA
  27. STOREK STANISŁAWA
  28. SUCHY TERESA
  29. SURÓWKA ADAM
  30. SZAJNY MARIA
  31. WAŃKOWICZ MARIA
  32. WILK MIECZYSŁAW
  33. ZAWADZKI MAREK

 

 

ABSOLWENCI  1976    KLASA B

WYCH.: JÓZEF REWER

 

  1. ADAMOWICZ MARIAN
  2. ANTONÓW ZDZISŁAW
  3. BUĆ DANUTA
  4. CHORZĘPA STANISŁAW
  5. ĆWIK EWA
  6. DRATH DANUTA – ZJAZD I BAL
  7. GIERCZAK HALINA
  8. GOMUŁCZAK FRANCISZEK
  9. GROCHOŁA IRENA
  10. GROSICKA JÓZEFA – ZJAZD I BAL
  11. JAWOR HANNA
  12. KAPŁON KAZIMIERZ
  13. KASPRZAK STANISŁAW
  14. KOLASA JAN
  15. KUBICKI KAROL
  16. KUCZWAŁ MARIA
  17. KURDYBACHA JÓZEFA
  18. KWAŚNIAK ZOFIA
  19. LECHOWICZ RYSZARD
  20. MIELNICKA TERESA
  21. MOSZUMAŃSKA MARIA - ZJAZD
  22. PĘTKOWSKI MAREK
  23. PORTKA BOGUSŁAWA
  24. PURCHA EWA
  25. SŁAWIŃSKI TADEUSZ
  26. SERAFIN DANUTA
  27. SIEDLARZ ZBIGNIEW
  28. STRAWA ANDRZEJ
  29. SUCHY WIESŁAW
  30. TERLECKA DANUTA
  31. TORBICZUK URSZULA
  32. TRELKA CELINA
  33. TURKO KRYSTYNA
  34. WIELGOSZ STANISŁAW
  35. WOJTASIK JACEK
  36. ZASTAWNA IRENA

 

 

ABSOLWENCI  1976    KLASA C

WYCH.: STEFANIA BORYS

 

  1. CZEKIERDA BOGUMIŁA
  2. CZEKIERDA ELŻBIETA
  3. FECOWICZ JADWIGA
  4. FIRLEJCZYK DANUTA
  5. FORTUNA BARBARA
  6. FUDALI JOLANTA
  7. FUTOMA ELŻBIETA
  8. GONDEK IRENA
  9. GÓRNIAK MARIA
  10. GRAL MARIA
  11. GRENDA JÓZEFA
  12. HALINIAK ZOFIA
  13. HORODYŃSKA KRYSTYNA
  14. KAMIŃSKA BARBARA
  15. KANIOWSKA ANNA
  16. KIPER TERESA
  17. KORALEWICZ DANUTA - ZJAZD
  18. KRUKOWSKA DANUTA
  19. KUŹMICHA ZOFIA
  20. KWIATKOWSKA IZABELA
  21. ŁUKÓW ELŻBIETA
  22. MAJ KRYTSYNA – ZJAZD I BAL
  23. MAKARA ANNA
  24. MOŁOŃ ZYGMUNT
  25. NIEMCZYK TERESA
  26. ROCIŃSKA ELŻBIETA – ZJAZD
  27. SIEŃKO ELŻBIETA
  28. SOWA JÓZEF
  29. STRUS ELŻBIETA
  30. SZTERNAL ALDONA
  31. WOJTÓW ZOFIA
  32. WOJTOWICZ KRYSTYNA
  33. WOJTOWICZ ZOFIA
  34. WOJTUŃ JANINA
  35. WYGNANIEC LUCYNA
  36. ZAJĄC CECYLIA

 

 

ABSOLWENCI  1977    KLASA A

WYCH.: ZDZISŁAW ŁUCZYK

 

  1. BŁEŃSKI ANDRZEJ
  2. BŁONAROWICZ MARTA
  3. CHMIELOWSKI ADAM
  4. CZECH WITOLD
  5. CZTERNASTEK LUCYNA
  6. GNAT LUDMIŁA
  7. JAKIMOWICZ JANUSZ
  8. KARASOWSKA GRAŻYNA
  9. KASIURAK KRYSTYNA
  10. KRAUS DANUTA - ZJAZD
  11. KRUKOWSKI ANDRZEJ
  12. KURASZ BARBARA
  13. ŁATKA MARIA
  14. MARCIAK ZOFIA
  15. MIKŁASZ ALICJA
  16. NIEĆKO WŁADYSŁAWA
  17. NYCZ JANUSZ
  18. OLECH JAN - ZJAZD
  19. PIK IRENA
  20. PIZIURNA BOŻENA
  21. SMYK IRENA
  22. SOLARCZYK DANUTA
  23. SYNUS URSZULA
  24. WALCZAK ZOFIA
  25. WIRKIJOWSKA STANISŁAWA
  26. WOTA BOGUSŁAWA
  27. ZUB IRENA

 

 

 

 

ABSOLWENCI  1977    KLASA B

WYCH.: JAN WYTRYCHOWSKI

 

  1. BALAWEJDER HENRYK
  2. BARTOSIEWICZ MAREK
  3. BUSZTA GRAŻYNA
  4. BOSAK KRYSTYNA - ZJAZD
  5. CWYNAR ROZALIA
  6. CWYNAR ZOFIA
  7. DYBAS ANDRZEJ
  8. DZIĘGIELOWSKA GRAŻYNA
  9. DZIUBA KRZYSZTOF
  10. FLOREK JERZY – ZJAZD
  11. FRANKIEWICZ WOJCIECH
  12. FUDALI MARIAN
  13. FUGA MARIA
  14. GNIDA ELŻBIETA
  15. HACZEK ALICJA
  16. KLOCEK STANISŁAW
  17. KOMARZYNIEC ZBIGNIEW
  18. KOWALSKI MIROSŁAW
  19. KRASZEWSKA TERESA
  20. LEJA HENRYK
  21. LESIAK DANUTA
  22. MARCIAK ALEKSANDER
  23. MEDAK DANUTA
  24. NERKA KAZIMIERZ
  25. OLSZAŃSKI JANUSZ
  26. PANKIEWICZ HENRYKA
  27. POLEHOJKO MAŁGORZATA
  28. PRUCYK TERESA
  29. RÓŻ RYSZARD
  30. ROMAN TADEUSZ
  31. SAS STANISŁAW
  32. SAWICKI RYSZARD
  33. SIARA MARIAN
  34. SITKO HALINA
  35. SOCHA ANDRZEJ
  36. STOREK JAN
  37. SZEWCZYK JANUSZ
  38. ŚWIDRAK ALICJA
  39. WALCZAK IRENEUSZ

 

 

ABSOLWENCI  1977    KLASA C

WYCH.: ANDRZEJ POPKIEWICZ

 

  1. BORYS GRAŻYNA
  2. BOSAK KRYSTYNA
  3. DĄBROWSKA GRAŻYNA
  4. DUDA TERESA
  5. DZIERŻAK HALINA
  6. FRANKIEWICZ ELŻBIETA
  7. GAŁUSZA MARIA
  8. GODEK DANUTA
  9. GOLA MARIA
  10. GOŚCIAK KRYSTYNA
  11. JAGIEŁOWICZ EWA
  12. JAKUBOWSKA ELŻBIETA
  13. JENDRUCH GRAŻYNA
  14. LIPIŃSKA ELŻBIETA
  15. LOMBER ALINA
  16. MAJ ELŻBIETA
  17. MARECKA HALINA –ZJAZD I BAL
  18. MENDELA WIESŁAWA
  19. METKO ALEKSANDA
  20. NOWOSIADŁY BOGUMIŁA
  21. OKRASA ZUZANNA
  22. PAŁAC KRYSTYNA
  23. PAWLUK LUBOMIRA
  24. ROCIŃSKA ANNA – ZJAZD
  25. ROKICKA TERESA – ZJAZD
  26. RYMARZ KRYSTYNA
  27. SKOWRONEK BARBARA
  28. SKUBISZ ANNA - BAL
  29. STOPA MARTA
  30. ŚMIECH KRYSTYNA

 

 

 

ABSOLWENCI  1978    KLASA A

WYCH.: KAROL JANIGA

 

 

  1. BAŁYCZ DANUTA
  2. BAJORSKI RYSZARD
  3. BATYCKA MARIA
  4. BOŁOZ JAN
  5. BURY TADEUSZ – ZJAZD I BAL
  6. CZEKIERDA KRYSTYNA
  7. FEDAN KRYSTYNA - ZJAZD
  8. GAŁUSZKA MARIA
  9. GOŁĄB ZDZISŁAWA
  10. GRABOWSKA KAZIMIERA
  11. HALBINA JOLANTA
  12. HALWA KRZYSZTOF
  13. JĘDREJKO ANDRZEJ
  14. KARKOWSKA ELŻBIETA
  15. KASPRZAK MARIA
  16. KOSIŃSKA BOŻENA
  17. KOSIO WŁADYSŁAWA
  18. KOZDRA TERESA
  19. ŁATKA MARIA  - ZJAZD
    c. Kazimierza
  20. ŁATKA MARIA
    c. Władysława
  21. ŁOZIŃSKI ARTUR
  22. MEDAK WITOLD
  23. MYSZKA MARIA
  24. OLEŚ IWONA
  25. PRZYTUŁA URSZULA
  26. REWER WOJCIECH
  27. SAWUŁA BEATA
  28. STRAWA ZOFIA
  29. WILK BARBARA
  30. WUJEK JADWIGA
  31. ZACHODNIA ELŻBIETA

 

 

 

ABSOLWENCI  1978    KLASA B

WYCH.: URSZULA MATUSZ

 

 

  1. BIELAK HELENA
  2. BINDYK ANNA
  3. BRODA DANUTA
  4. CZARNIECKA LEOKADIA
  5. FICEK DANUTA
  6. HALICKA MARIA
  7. HAPON ZDZISŁAWA
  8. HARASIK WIESŁAWA
  9. HOFMAN WŁADYSŁAW
  10. KOPEC LESŁAW
  11. KOWALSKI MIROSŁAW
  12. KOZŁOWSKA ZUZANNA
  13. KRAMARZ MARIA
  14. KRZYWONOS MARIA
  15. LIS LESŁAW
  16. MAGA DANUTA
  17. PETYNIA ALICJA
  18. POŁEĆ ELŻBIETA
  19. POPKIEWICZ JANUSZ
  20. RYMARZ MARIA
  21. RYZNAR JERZY
  22. SŁABICKI JANUSZ
  23. SEBASTIANKA WITOLD
  24. STRYCZEK ANDRZEJ
  25. SURÓWKA HALINA
  26. SZABLAN HELENA
  27. WALCZAK RENATA
  28. WIELGORZ KAZIMIERA
  29. WIELGOSZ ZOFIA
  30. WILK JANUSZ
  31. ZACHODNIA MARIA

 

 

 

ABSOLWENCI  1978    KLASA C

WYCH.: KATARZYNA SCHNEIDER

 

  1. BEHOT HALINA
  2. BLAJER JOLANTA – ZJAZD
  3. BRUK ALICJA
  4. BURYŁO BOGUMIŁA
  5. CZECHOWICZ CECYLIA
  6. DYBAS ANDRZEJ
  7. FIGIELA ZDZISŁAWA
  8. FORTUNA EWA
  9. HAWRO KAZIMIERA
  10. HOŁOJUCH MIECZYSŁAW
  11. JEDLIŃSKA ANIELA
  12. JUSZKIEWICZ IRENA
  13. KOSIŃSKA MARIA
  14. KRYCZYŃSKI LESŁAW
  15. MICIAK MARIA
  16. MOLENDA HELENA
  17. MOMOT ZOFIA
  18. MUDRYJ IRENA
  19. NIEMIEC EMILIA
  20. PAZYNIAK KRYSTYNA
  21. PLICH JANUSZ
  22. SŁABICKA ANNA
  23. SKRZYPEK LIDIA
  24. SOBOLEWSKA MARIA
  25. TYMOCZKO KRYSTYNA
  26. WAWRZYSZKO BARBARA
  27. WIELGOSZ DANUTA
  28. WYWIÓRA HELENA

 

 

 

ABSOLWENCI  1979    KLASA A

 

  1. BIESIADECKA MAŁGORZATA
  2. BORYŁO DANUTA
  3. CZEKIERDA BOŻENA
  4. DEMSKI STANISŁAW
  5. DUDA DANUTA
  6. GILARSKA MARIA
  7. INDYK ALINA
  8. KMIEĆ GRAŻYNA
  9. KOŁAKOWSKA EWA
  10. KONTEK ANDRZEJ - ZJAZD
  11. KOTYLA JANUSZ
  12. LENARCIK HALINA
  13. LISAŃCZUK ADAM
  14. MACIAŁEK ZOFIA
  15. MAKARA ELŻBIETA
  16. MICIAK RENATA
  17. MIŁKASZ MARIA
  18. NAZARKO KRZYSZTOF
  19. PIŚ WIESŁAW
  20. SMOŁUCHA KRZYSZTOF
  21. SOBEJKO GRAŻYNA
  22. SOBOLEWSKA JOANNA
  23. STEPANKO JANUSZ
  24. SUŁKOWSKA JOANNA
  25. SUŁKOWSKA MAŁGORZATA
  26. SYCZ KRYSTYNA
  27. SZAŁAJ MARTA
  28. SZABLAN MARIA
  29. WALCZAK JÓZEFA
  30. WALCZAK MARIA
  31. WÓJTKOWSKA MARIA –ZJAZD I BAL
  32. ZUB ANNA
  33. ZUBRZYCKA ZUZANNA

 

 

 

ABSOLWENCI  1979    KLASA B

WYCH.: MARIA PRZEWROCKA

 

 

  1. BAŁA MARIA - ZJAZD
  2. BURYŁO MAŁGORZATA
  3. DUDA JOLANTA
  4. HADUCH GRAŻYNA
  5. HOMA STANISŁAWA
  6. HOSPOD GRAŻYNA - ZJAZD
  7. JAWORSKI RYSZARD
  8. KAMIŃSKA MAŁGORZATA
  9. KARAKUSZKA JERZY
  10. KOŻUSZEK DANUTA - ZJAZD
  11. KOKOCKA STANISŁAWA
  12. KWIATKOWSKA WIESŁAWA
  13. LISOWSKA ELŻBIETA
  14. ŁANDA HALINA
  15. MAKARSKI BOGDAN
  16. MAZIARZ BOGUSŁAWA
  17. MIHAL IRENA
  18. NOWOSIADŁY JANINA
  19. PICUR STANISŁAWA
  20. POLNIK JANIAN
  21. POPKIEWICZ MARIETTA - ZJAZD
  22. SAWKA TERESA
  23. SMALCUGA TERESA
  24. STOREK ZBIGNIEW - ZJAZD
  25. SZABARKIEWICZ ZOFIA
  26. ZYGMUNT ELŻBIETA
  27. ŻEHALUK WALDEMAR

 

 

 

ABSOLWENCI  1979    KLASA C

WYCH.: BOGUSŁAWA KARKOWSKA

 

  1. BŁONAROWICZ JACEK
  2. BYCZEK MARIA
  3. CHANAS EUGENIUSZ
  4. CZARNA KRYSTYNA
  5. DUDZIK BARBARA
  6. DYLSKI WIESŁAW
  7. DZIADUŚ ZOFIA
  8. GLINIANY MAŁGORZATA
  9. GUT TERESA
  10. GWÓŹDŹ JANINA
  11. MADEJOWSKA REGINA
  12. MAKAROWSKA MARIA
  13. MARCINIEC ELŻBIETA
  14. MARUSZAK ADAM
  15. MENDELA MARTA
  16. MIŚTA ALICJA
  17. NIŻANKOWSKA MAŁGORZATA
  18. NOSAL DANUTA
  19. PELIC TERESA
  20. POBIDYŃSKI MARIUSZ
  21. PUKAS DANUTA
  22. ROCIŃSKI BOLESŁAW
  23. SIKORA ANNA
  24. STALSKI JACEK
  25. STECYK KRYSTYNA
  26. SZABLAN MARIA
  27. SZABLAN MARIAN
  28. SZAFRANIEC JAN
  29. SZAREK ANNA
  30. SZOTERLAK RYSZARD
  31. SZYMCZYCHA ZOFIA
  32. TARKOWSKI JERZY
  33. WILK HALINA
  34. WIŚNIOWSKA HALINA
  35. WYCZAWSKA DANUTA
  36. ZAJĄC MARIA

 

 

 

ABSOLWENCI  1980    KLASA A

WYCH.: MARIA WEICHSELBERGER

 

  1. AMBROZIEWICZ MARIA
  2. BAŁYCZ HALINA – ZJAZD I BAL
  3. BOŁOZ MAŁGORZATA
  4. BUBLEWICZ JANINA – ZJAZD I BAL
  5. ĆWIK MAŁGORZATA
  6. DZIADUŚ BOGUMIŁA
  7. FUDALI MARIA
  8. GLINIANY BARBARA -ZJAZD
  9. GÓRNIAK JOANNA - ZJAZD
  10. KĄTEK WITOLD – ZJAZD I BAL
  11. KONIUCH ZDZISŁAW
  12. KORALEWICZ ANNA
  13. KOSINSKA TERESA
  14. KOTARBA JANUSZ
  15. KRÓL ZBIGNIEW –ZJAZD I BAL
  16. MANASTERSKA LUCYNA
  17. MATUSZ JANUSZ
  18. MOTYKA WIESŁAW
  19. PANKIEWICZ EWA – ZJAZD
  20. PETYNIA ZBIGNIEW – ZJAZD I BAL
  21. PRZYTUŁA ALICJA
  22. PUSZTUK ELŻBIETA -ZJAZD
  23. RZĄSA CZESŁAWA
  24. SKOTNY KAZIEMIERA
  25. SOJA ŁUCJA - ZJAZD
  26. STAROSOLSKA JOANNA – ZJAZD I BAL
  27. STUDZIŃSKA ZOFIA
  28. SUCHA MARIA – ZJAZD I BAL
  29. SURÓWKA BARBARA – ZJAZD I BAL
  30. WIELGOS LESZEK
  31. WOJTOWICZ TADEUSZ
  32. ZAGROBELNA KRYSTYNA
  33. ZAJEZIERSKA ELŻBIETA
  34. ZAPŁACIŃSKI TADEUSZ

 

 

 

ABSOLWENCI  1980    KLASA B

WYCH.: MARIA PRZEWROCKA

 

  1. ANDRUSZCZYSZYN LUCJUSZ – ZJAZD I BAL
  2. BAŁANDA BARBARA
  3. BAJCAR KRYSTYNA
  4. BAUMAN LUCYNA
  5. CETNAR JADWIGA
  6. CWYNAR KRYSTYNA
  7. CYWNAR MICHALINA
  8. CYGAN MARIA
  9. CZEKIERDA ANDRZEJ
  10. CZERNIECKI FRANCISZEK
  11. CZTERNASTEK BOGUSŁAW
  12. GDYK JANINA
  13. GNAP TADEUSZ
  14. GOŁĄB ANNA
  15. HALWA ARTUR – ZJAZD I BAL
  16. IDZIK BARBARA
  17. JANISZEWSKA MARTA
  18. KACZMAREK ANNA
  19. KLOCEK MAŁGORZATA
  20. KUCAB AGNIESZKA – ZJAZD I BAL
  21. MARCIAK EWA
  22. NIKIEL DANUTA - ZJAZD
  23. NIKODEM BOGUSŁAWA
  24. OLSZAŃSKI WOJCIECH
  25. ORONOWICZ ELŻBIETA
  26. RYCZEK WIESŁAW
  27. STRUS WŁADYSŁAW
  28. SUBERLAK MARIA
  29. SURMA ELŻBIETA
  30. SZADURSKA DOROTA – ZJAZD I BAL
  31. SZEWCZUK AGATA
  32. TOMASZEWSKI ADAM
  33. TURSKA GRAŻYNA

 

 

ABSOLWENCI  1981    KLASA A

WYCH.: KAROL JANIGA

 

  1. BARAN MARTA
  2. BAWOŁ ZOFIA  - ZJAZD
  3. BEDRONEK  REGINA
  4. BUKSA ELŻBIETA
  5. BUKSA HALINA
  6. BURBEŁO ANNA
  7. CHOMIK MARIA
  8. CZEKIERDA DOROTA
  9. GLIWA MARIA
  10. HALBINA EWA
  11. HAMACHER ROBERT
  12. JAGIEŁOWICZ DOROTA - ZJAZD
  13. KASIURAK TERESA
  14. KOŻUSZEK BOGUMIŁA
  15. KORALEWICZ HALINA
  16. KUCHTA MAŁGORZATA
  17. MAIK EWA – ZJAZD I BAL
  18. MARCIAK IRENA
  19. OLEWIŃSKA MAŁGORZATA
  20. PETRYK EWA
  21. POPOWICZ MARIOLA
  22. SAWKA MARIUSZ
  23. SIARA HALINA
  24. SIWAK JOLANTA
  25. SOBOLEWSKA BOGUMIŁA
  26. SOLARCZYK MAŁGORZATA
  27. STYSIAŁ EWA
  28. SZYMAŃSKA JANINA
  29. SZYNGIERA MAREK
  30. ZDOBYLAK DANUTA

 

LEJA MAŁGORZATA – ZJAZD I BAL

 

 

 

ABSOLWENCI  1981    KLASA B

WYCH.: BOGUSŁAWA KARKOWSKA

 

  1. BEDRONEK BEATA
  2. BRZUCHACZ LESŁAW – ZJAZD
  3. BRZUCHACZ RENATA
  4. BUKSA BARBARA
  5. GŁĄB GRAŻYNA – ZJAZD
  6. KAPŁON WANDA – ZJAZD
  7. KISIOŁEK GRAŻYNA
  8. KOŁODZIEJCZYK BARBARA
  9. LECHOWICZ BARBARA
  10. LESIAK JANUSZ - ZJAZD
  11. MAKARA ELŻBIETA
  12. MATWIJ ELŻBIETA
  13. OLSZAŃSKA BOGUMIŁA
  14. SCHIFFER TERESA
  15. SOBOLEWSKA ALFREDA
  16. STECKO  LIDIA
  17. STRYCHARZ STANISŁAW
  18. TORBA GRAŻYNA – ZJAZD
  19. USZAKIEWICZ  MAŁGORZATA

 

 

 

 

ABSOLWENCI  1985

WYCH.: WANDA ZDZIOCH

 

  1. BAJ ANDRZEJ
  2. BANACH BOŻENA
  3. BOŁOZ ANNA – ZJAZD I BAL
  4. BUKSA WITOLD
  5. DRATH ADAM
  6. GERCZAK JÓZEF
  7. HAMACHER EDWARD
  8. JAKUBIEC STANISŁAW
  9. KACZMARSKI TADEUSZ
  10. KOŚCIUK MAŁGORZATA
  11. KRUPA IRENA
  12. KRZYWONOS MAREK
  13. KUPKA ANDRZEJ – ZJAZD I BAL
  14. KUSY BERNARDA
  15. ŁUKASZÓW MAŁGORZATA
  16. MOTYKA LUCYNA
  17. PAWEŁEK DOROTA – ZJAZD I BAL
  18. PAZYNIAK JANUSZ
  19. POPKIEWICZ MAREK - BAL
  20. PSZON ALICJA
  21. SIARA TOMASZ – ZJAZD I BAL
  22. SOBEJKO GRAŻYNA
  23. STOPA BARBARA
  24. SUCHY ALICJA
  25. SZYMAŃSKI ANDRZEJ
  26. TERLECKA EWA - ZJAZD
  27. TRUDZIK ALICJA
  28. WILK ELŻBIETA – ZJAZD I BAL
  29. WILK MAREK
  30. WOLAŃSKA KRYSTYNA
  31. WOŹNY ALICJA

 

 

 

ABSOLWENCI  1986    KLASA A

WYCH.: STANISŁAW KUPKA

 

  1. BURY JANINA
  2. CZEKIERDA MARZANNA
  3. HNAT FREDA
  4. HOŁÓWKA ANNA – ZJAZD I BAL
  5. JANUSZ ANNA
  6. KALISZ PAWEŁ
  7. KĘDZIERA DANUTA
  8. KOWAL EWA - ZJAZD
  9. LISOWSKA MAŁGORZATA
  10. LULA MIROSŁAW
  11. MIROŃCZUK ELŻBIETA
  12. MOSZUMAŃSKI PIOTR
  13. PAWEŁEK PIOTR – ZJAZD I BAL
  14. PAWLISZKO KRZYSZTOF
  15. SIARA JACEK – ZJAZD I BAL
  16. SIEMIŃSKA ANNA
  17. STOPA MIECZYSŁAW
  18. STOPA ZOFIA
  19. SYDOR BOGDAN - ZJAZD
  20. SZAWIŃSKA TERESA
  21. TRELKA MAŁGORZATA
  22. WOWIANKA DARIUSZ
  23. ZARĘBIŃSKI BOGDAN

 

 

 

ABSOLWENCI  1986    KLASA B

WYCH.: HALINA KASPRZAK

 

  1. BANDAS KRYSTYNA
  2. BRODA MARIA
  3. CHRZANOWSKA BEATA - ZJAZD
  4. DOMSZY DANUTA
  5. DURBAJŁO RENATA
  6. DUSZYCZKA HALINA
  7. HOFMAN MARIAN
  8. HUSIATYŃSKA DANUTA
  9. JACKOWSKI MAREK – ZJAZD I BAL
  10. KUBAS AGNIESZKA
  11. KUSIO MARTA
  12. LIS AGATA
  13. MAŁECKA RENATA
  14. MADAJ MAŁGORZATA
  15. NOWOSIADŁA BARBARA
  16. ROMANKIEWICZ EWA - ZJAZD
  17. SŁABY IWONA
  18. SKORWIDER BOLESŁAWA
  19. SYNDYKA BARBARA
  20. WĘGRZYN ELWIRA
  21. WOLAŃSKA BEATA
  22. WOLAŃSKI WITOLD

 

 

 

ABSOLWENCI  1987    KLASA A

WYCH.: BOGUSŁAWA KRAKOWSKA

 

  1. BALICKA BERNADETTA
  2. BOŁOZ ADAM
  3. BRYKSA JAN – ZJAZD I BAL
  4. BUCZKOWSKA ELŻBIETA
  5. CISZEK BEATA
  6. GRZEŚKO DANUTA
  7. GRZESKO LESZEK
  8. KAWALEC MAŁGORZATA
  9. KĘDRACKI WOJCIECH
  10. LESIAK KRYSTYNA
  11. LITWIN DOROTA
  12. MOSIĄDZ MAŁGORZATA
  13. NERKA MAŁGORZATA
  14. PIŚ ELŻBIETA
  15. PYCH ATRUR
  16. STANEK RENATA
  17. STOPA ZOFIA
  18. WUJEK BEATA

 

 

 

ABSOLWENCI  1987    KLASA B

WYCH.: HALINA KASPRZAK

 

  1. CHUDZIK MARIUSZ
  2. DUSZYCZKA ALICJA
  3. FRANUS BARBARA
  4. FUS KRZYSZTOF
  5. KOPEĆ MARZENA
  6. KUCHA EWA – ZJAZD I BAL
  7. LEWANDOWSKA BARBARA
  8. MEDAK BEATA
  9. MOSKAL BEATA - BAL
  10. MOTYKA ELŻBIETA – ZJAZD I BAL
  11. PIETLUCH RENATA
  12. PSZON BARBARA – ZJAZD I BAL
  13. SAJ JACEK
  14. SAMBORSKA ANNA
  15. SAWKA DARIUSZ
  16. SOWA DARIUSZ
  17. SZYMAŃSKA BEATA
  18. ŚLĘZAK JOANNA –ZJAZD I BAL
  19. WALCZAK LUCYNA
  20. WINIARZ JOLANTA - BAL
  21. WOWIANKA MAREK - ZJAZD
  22. WYTRYCHOWSKI TOMASZ
  23. ZALISZEWSKA BARBARA

 

 

ABSOLWENCI  1988

WYCH.: GRAŻYNA ANTOSZ

 

1.      BORCHOWIEC JOANNA

2.      BRODA BERNARDA – ZJAZD I BAL

3.      BRODA DOROTA

4.      CHUDZIK ALICJA – ZJAZD I BAL

5.      CIŻ DARIA

6.      CYGAN KRZYSZTOF

7.      CZTERNASTEK ANNA

8.      DOMSZY EUGENIA

9.      DUCZYMIŃSKA BOŻENA

10. GOCH IZABELA

11. KASPRZAK PIOTR

12. KOSIŃSKA MARTA

13. LEWANDOWSKA EWA

14. MAKARA STANISŁAWA

15. MIL JERZY – ZJAZD I BAL

16. OLECH LUCYNA

17. OMAŃSKA MAŁGORZATA

18. PŁOSZAJ WITOLD - ZJAZD

19. PAWLISZKO AGATA

20. PODGÓRSKA LUCYNA

21. PODGÓRSKA TERESA

22. POPIEL MAŁGORZATA - ZJAZD

23. PRZYTUŁA MARTA – ZJAZD I BAL

24. RÓG JANUSZ

25. RYCZEK RENATA – ZJAZD I BAL

26. SAMBORSKA ZOFIA

27. SCHIFFER LUCYNA

28. SOBEJKO GRAŻYNA

29. SOBEJKO JANUSZ - ZJAZD

30. SUCHY RENATA

31. SZCZURKO ELŻBIETA

32. SZWED BARBARA

33. TRUDZIK BARBARA

34. WALEC DOROTA - ZJAZD I BAL

 

 

ABSOLWENCI  1989    KLASA A

WYCH.: WANDA ZDZIOCH

 

  1. ANTONIÓW GRAZYNA
  2. BARSKA HALINA
  3. BUĆ KRYSTYNA
  4. CHRZANOWSKA DOROTA - ZJAZD
  5. CZTERNASTEK BOGUSŁAW - ZJAZD
  6. GDULA EDYTA
  7. GILARSKA DOROTA
  8. GILARSKI ROBERT
  9. JANKOWSKA BEATA
  10. KOŻAK BEATA - BAL
  11. KOPEĆ EDWARD
  12. KUSY RYDZARD
  13. MAZUR LUCYNA
  14. NEŚCIOR STANISŁAW – ZJAZD
  15. POLISZAK BEATA
  16. RABA BERNARDA
  17. SIEŃKO LIDIA
  18. SKŁADAN JOLANTA
  19. SOBEJKO JOANNA
  20. STADNIK ELZBIETA
  21. WOJTASIK AGATA
  22. ZAPRUTKIEWICZ BEATA

 

 

 

ABSOLWENCI  1989    KLASA B

WYCH.: KRYSTYNA KŁÓSEK

 

  1. BIEŃ BEATA
  2. BURY JOLANTA
  3. CZARNIECKA BARBARA
  4. ĆWIK BEATA – ZJAZD I BAL
  5. DUL EWA -  ZJAZD I BAL
  6. FRANUS AGATA
  7. HOROJDKO MAŁGORZATA
  8. KALISZ DOROTA
  9. KAWALEC KLAUDIUSZ
  10. KOCZUT RENATA
  11. KORLATOWICZ MARIA
  12. MAŁEK ADAM
  13. MADEJOWSKA WIOLETTA
  14. MIĘDLAR JOANNA
  15. MIKOŚ ELŻBIETA
  16. PIROŻEK HALINA
  17. POPKIEWICZ IWONA
  18. PSZON ARTUR
  19. SAWA HALINA
  20. SIKORA BOŻENA
  21. ŚWIĄDER IWONA
  22. ZAJĄC EWA

 

 

 

ABSOLWENCI  1990    KLASA A

WYCH.: HALINA KASPRZAK

 

  1. BIELECKA BARBARA
  2. BORYS ANNA
  3. CIŻ ZENONA
  4. FIRLEJCZYK JOANNA
  5. FLOREK DANUTA
  6. FOLIS BARBARA
  7. GAJDA ANNA
  8. GWÓŹDŹ ELŻBIETA
  9. JONIEC DANUTA
  10. KOŁACZ RENATA
  11. KOLANEK BEATA
  12. KOMINKO BARABARA
  13. KORALEWICZ MAŁGORZATA – ZJAZD I BAL
  14. KOWAL MARZENA
  15. MAJCHROWICZ JÓZEFA
  16. PACŁAWSKA ZUZANNA
  17. POTYRAŁO DOROTA
  18. PRZYTUŁA MAŁGORZATA – ZJAZD I BAL
  19. RÓG ALICJA
  20. SOBÓL RENATA
  21. ŚWIECARZ DOROTA
  22. WOJANR MAŁGORZATA
  23. ZDZIOBEK ALICJA

 

 

ABSOLWENCI  1990    KLASA B

WYCH.: MARIA WEICHSELBERGER

 

  1. BABIK BARBARA
  2. BEDZYK ARTUR
  3. CZUJKO BOGUSŁAWA
  4. DĄBROWSKA MARZENA - ZJAZD
  5. DOBOSZ TERESA
  6. FERENSOWICZ IWONA
  7. GRENDA EWA
  8. KWOKA MARIUSZ
  9. LIZOŃ JACEK
  10. MADYCKI ZBIGNIEW - ZJAZD
  11. MATWIJ ALICJA
  12. MEDERER BEATA
  13. MOTYKA WIESŁAW
  14. PAWŁOWICZ GRAŻYNA
  15. PIK ANNA - ZJAZD
  16. REICHEL – KOCUR KRYSTYNA
  17. RZUCIDŁO HALINA
  18. SIERŻĘGA KRZYSZTOF - ZJAZD
  19. SUSZYŁO MONIKA
  20. SZAŁAJ MIROSŁAW - ZJAZD
  21. ŚLIWIŃSKI ARTUR - ZJAZD
  22. WRÓBEL WALDEMAR
  23. ZDEB PIOTR – ZJAZD

 

 

 

 

ABSOLWENCI  1991    KLASA A

WYCH.: STANISŁAW KUPKA

 

  1. BAŁYCZ EWA
  2. BRODA MARIA
  3. CZARNIECKA MAŁGORZATA
  4. ĆWIK BEATA
  5. DUBIEL MARZENA
  6. GAŁĘZA AGNIESZKA
  7. GAŁĘZA RENATA
  8. GILARSKA BEATA
  9. GRABARZ MAŁGORZATA
  10. HIRSZBERG JOANNA
  11. KASPRZAK ELŻBIETA
  12. KOLANEK AGNIESZKA
  13. KORALEWICZ ALINA – ZJAZD I BAL
  14. KOTARBA MAŁGORZATA
  15. KRAUS MARTA
  16. LEWICKA AGNIESZKA
  17. PTASZNIK AGATA
  18. SITKO EWA
  19. STRAWA DOROTA
  20. SUCHY ALINA
  21. SURMIAK KATARZYNA
  22. SZUCIO EWA
  23. ŚWIĄDER AGATA
  24. TOMASZEWSKA LUCYNA
  25. ULANOWSKA SYLWIA
  26. WUJEK KATARZYNA
  27. ZACHODNIA ELŻBIETA

 

 

 

ABSOLWENCI  1991    KLASA B

WYCH.: BOGUSŁAWA KARKOWSKA

 

  1. BIJOŚ BOGUSŁAW
  2. CHUDZIK KRZYSZOF
  3. GILARSKA BEATA
  4. GILARSKI MIROSŁAW
  5. HAŁABUZA IRENEUSZ
  6. JARTYM BERNARDA
  7. KANIA TOMASZ
  8. KARKOWSKI PIOTR
  9. KOŻUSZEK BARBARA
  10. LANICA JADWIGA
  11. MAGA ALICJA
  12. MARCIAK ELŻBIETA
  13. MOSKAL MACIEJ
  14. PAWEŁAEK MAREK
  15. POBUTA KRZYSZTOF
  16. RAJZER BOGUSŁAW
  17. ROGAŁA KONRAD
  18. ROMAN KRZYSZTOF
  19. SAŁO PAWEŁ
  20. SEBASTIANKA KRZYSZOF
  21. STRAWA DOROTA
  22. SZYMAŃSKA IWONA
  23. ŚCIRKO ZENON
  24. TOMASZEWSKA IRENA
  25. TURCZYŃSKA EDYTA
  26. UNGEHEUER HENRYK
  27. WACH LESŁAW
  28. WAWRZKIEWICZ MACIEJ
  29. ZAJĄC KATARZYNA

 

 

 

ABSOLWENCI  1992    KLASA A

WYCH.: GRAŻYNA ANTOSZ

 

  1. BEREŹNICKA AGNIESZKA
  2. CIOCH AGATA
  3. CZERWIŃSKA ALICJA
  4. DZIUBA MAŁGORZATA
  5. FERENSOWICZ MAGDALENA
  6. GILARSKA LUCYNA
  7. JACKOWSKA ALICJA
  8. JASIEJKO ANNA
  9. KORALEWICZ IWONA –ZJAZD I BAL
  10. KRAUS IRENA
  11. KRUPIŃSKA RENATA
  12. ŁAKOMSKA RENATA
  13. MAKULSKA LUCYNA
  14. MARCIAK DOROTA
  15. MOSZUMAŃSKA DOROTA
  16. NASIEWICZ JOLANTA
  17. OLECH IRENA
  18. PAWLIK RENATA
  19. POPIEL AGNIESZKA
  20. PRZYTUŁA AGNIESZKA
  21. SAMBORSKA MONIKA
  22. SOBOLEWSKA MARTA
  23. SUCHY WIESŁAWA
  24. TOMASZEWSKA MAŁGORZATA
  25. TRUDZIK BOŻENA
  26. WODAŁA JOLANTA
  27. WOJTOWICZ LUCYNA
  28. ZAGROBELNA GABRIELA
  29. ZIEMIAŃSKA MARTA

 

 

ABSOLWENCI  1992    KLASA B

WYCH.: WANDA ZDZIOCH

 

  1. CZEKIERDA ELŻBIETA
  2. DUSZYCZKA MAŁGORZATA
  3. HUK ANNA
  4. JASIEWICZ ZOFIA
  5. KOSIŃSKI WACŁAW
  6. KOWAL BARTŁOMIEJ
  7. KRÓL ARTUR
  8. KUTA BEATA
  9. ŁOZA WOJCIECH
  10. MIELNIK IWONA – ZJAZD
  11. MOSIAK IZABELA
  12. ORŁOWSKA MARTA
  13. PAJDA BOŻENA
  14. PARYNIAK MARIUSZ
  15. SOŁTYS WITOLD
  16. STOREK PAWEŁ
  17. SZCZECHOWICZ ANNA
  18. SZCZURKO EWA
  19. SZYLAR JOLANTA
  20. ŚPIEWAK KATARZYNA
  21. TURKO ANNA
  22. WOŁOSZ MONIKA
  23. ZAŁUSKA DOROTA

 

 

ABSOLWENCI  1993    KLASA A

WYCH.: BOŻENA STOPA

 

  1. BŁONAROWICZ MAŁGORZATA
  2. BEREŹNICKA ANNA
  3. BUCZKOWSKA RENATA
  4. CIUBRA ANNA
  5. GDYK ANNA
  6. INDRA KRZYSZTOF – ZJAZD I BAL
  7. JAGIEŁOWICZ CELINA
  8. KACZMARCZEK EWA
  9. KOŁODZIEJ EWA
  10. KOCZUT MAŁGORZATA
  11. KOWAL ELŻBIETA
  12. KRZESZOWSKA BARBARA
  13. KUPKA MAREK
  14. KUŹNIAR IWONA
  15. NYRKA ELŻBIETA
  16. OLEWIŃSKA AGNIESZKA
  17. POTOCKA ANETA
  18. RADIO BEATA
  19. RUSINKO EWA
  20. RYZNAR ANDRZEJ
  21. SADŁO WIOLETTA
  22. SZEWCZYK EWA
  23. SZYMAŃSKA ALINA
  24. TOKARCZYK RENATA
  25. TRZAK GRETA
  26. WALCZAK KATARZYNA

 

 

 

 

ABSOLWENCI  1993    KLASA B

WYCH.: STANISŁAW KUPKA

 

  1. BAŁATA MAŁGORZATA
  2. BIAŁOWĄS LUCYNA
  3. BUŚKO ANNA
  4. BUŚKO JOLANTA
  5. CIOCH ALEKSANDRA
  6. DZIKLIŃSKA ANNA
  7. FLESZAR  JOANNA
  8. FRANUS MARIA
  9. GOŁĄB DANIEL
  10. HAJDUK JOLANTA
  11. KONIECZNA JOANNA
  12. KONIG ELŻBIETA
  13. KRZYWONOS JOANNA
  14. LISOWSKA IWONA
  15. LULA MARTA
  16. MAZEPA ANNA
  17. PERET NATALIA
  18. PODULKA EWA
  19. POPKIEWICZ JOANNA
  20. PUKAS KRZYSZTOF
  21. SAMBORSKA EWA
  22. SEABASTIANKA MAŁGORZATA
  23. SEFARIN ELŻBIETA
  24. SOJA ANNA
  25. SZABLAN JOANNA
  26. SZPAK MARTA – ZJAZD I BAL
  27. ŚWITAŁOWSKA BERNADETTA
  28. ŚWITALSKA ANNA
  29. WIŚNIOWSKA JOLANTA
  30. WOWIANKA BEATA
  31. WYCHODNIK MAŁGORZATA
  32. WYTRYCHOWSKA JOANNA – ZJAZD I BAL
  33. ZBOROWSKA AGNIESZKA
  34. ZEKCER AJZELINA

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  1994    KLASA A

WYCH.: HALINA KASPRZAK

 

 

  1. BLAT TADEUSZ
  2. GAŁĘZA KATARZYNA
  3. GDYK BARBARA
  4. GORCZYCA AGNIESZKA
  5. HACZEK ELŻBIETA
  6. HALWA EDYTA
  7. HERBUT EWA
  8. JACKOWSKA DOROTA
  9. JAWORSKA MAGDALENA
  10. JONIEC AGNIESZKA
  11. LISOWSKA MONIKA
  12. LOTYCZ ALDONA
  13. ŁUBIŃSKA BARBARA
  14. MAC JOANNA
  15. MADYCKA ANNA
  16. MARKOCKA ANETA
  17. PAWEŁEK ANNA
  18. POMYKAŁA JOLANTA
  19. SUŁKOWSKI MACIEJ
  20. TRELKA BEAT
  21. WALCZAK KATARZYNA
  22. WESOŁOWSKA AGNIESZKA

ABSOLWENCI  1994    KLASA B

WYCH.: KRYSTYNA KŁÓSEK

 

 

  1. BARAN RENATA
  2. BARTOŚ WIESŁAWA
  3. BOBER ELŻBIETA
  4. BOJARSKA MARZENA
  5. BORYLO EWA
  6. BRODA KATARZYNA
  7. CZTERNASTEK ELZBIETA
  8. CZTERNASTEK MAŁGORZATA
  9. DUDA ANETA
  10. GIL AGNIESZKA
  11. GOŁĄB DANIEL
  12. JASNY JOLANTA
  13. KARAŚ WIOLETTA
  14. MAZURKIEWICZ BEATA
  15. MROZIAK MONIKA
  16. PIEROŻEK MONIKA
  17. SIWOŃ ANNA
  18. SKOWRONEK BERNADETA
  19. SZRAM BOGDAN
  20. TWORZYDŁO BOGUMIŁA
  21. WALCZAK PIOTR
  22. WITALIS AGNIESZKA
  23. ZAKRZACKA WIOLETTA

 

ABSOLWENCI  1994    KLASA C

WYCH.: ADAM BARAN

 

 

  1. BLEJWAS JOANNA
  2. BUCZAN ROBERT
  3. CZEMERDA ANNA
  4. ĆWIK JOANNA
  5. FOLIS RENATA
  6. INDRA MAŁGORZATA
  7. KUŚNIERZ BEATA
  8. KURZAWA ANNA
  9. MALEC BOŻENA
  10. NIŻNIK BEATA
  11. OLSZAŃSKA EWA
  12. OTULAK ANNA
  13. PROSTAK DOROTA
  14. PRZYTUŁA ANNA
  15. PUKAS KRZYSZTOF
  16. PYCH ELŻBIETA
  17. SEBASTIANKA ANNA
  18. SKOWRONEK BOŻENA
  19. WIŚNIOWSKA EWA
  20. WOŁOSZ MAGDALENA
  21. WYWRÓT TOMASZ
  22. ŻURAWSKA EWA

 

 

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  1995    KLASA A

WYCH.: ANNA BIELENDA

 

  1. ANDREJKO TOMASZ
  2. BIELAWSKI PIOTR
  3. BLOK ANNA
  4. BORYS MARIA
  5. ĆWIK MARTA
  6. DRYŚ RAFAŁ
  7. FERENSOWICZ MARTA
  8. FERENSOWICZ MIRELLA
  9. GIL ALICJA
  10. GILARSKA ANNA
  11. GNAP MAREK
  12. GRAL WOJCIECH
  13. HALWA RENATA
  14. KOCIUBA MACIEJ
  15. KOSIŃSKI JÓZEF
  16. KROCHMAL WITLD
  17. KUCHTA ANETA
  18. LUBCZYŃSKA EDYTA
  19. ŁAPIŃSKA WIOLETTA
  20. ŁUKÓW EDYTA
  21. MICIAK EDYTA
  22. MIKULSKA KAMILA
  23. PIKUL ANDRZEJ
  24. STECYK ROMAN
  25. SZAJ TOMASZ
  26. SZCZECHOWICZ JOLANTA
  27. SZOT SABINA
  28. TRUDZIK KRZYSZTOF
  29.  WSZOŁEK MAŁGORZATA
  30. WYTRYCHOWSKA JUSTYNA
  31. ZBOROWSKI ANDRZEJ
  32. ZDOBYLAK AGNIESZKA

ABSOLWENCI  1995    KLASA B

WYCH.: WITOLD PAWLIK

 

  1. BLEJER AGNIESZKA
  2. BORYS AGNIESZKA
  3. CHRUŚCIEL MARTA
  4. CZYTYRBOK ANNA
  5. FLESZAR MONIKA
  6. GAŁĘZA BOŻENA
  7. GUŁKA ELŻBIETA
  8. HAŁABUZA KATARZYNA
  9. HARARASZ MAGDALENA
  10. HERBA MARTA
  11. HOŁYSZ JUSTYNA
  12. JUCHA BERNADETA
  13. KOWALSKA MAŁGORZATA
  14. KUŹMICHA GRAŻYNA
  15. MAŁYSZ BERNADETA
  16. MOTYKA ANNA
  17. PACŁAWSKA JOLANTA
  18. ROMAN MAŁGORZATA
  19. SKOTNICKA MAGDALENA
  20. SOBEJKO MAŁGORZATA
  21. STUDZIŃSKA URSZULA
  22. SYDORÓW ELŻBIETA
  23. WEPSIĘĆ ANNA
  24. WINIARZ EDYTA
  25. WOJTASIK ELŻBIETA

 

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  1996    KLASA A

WYCH.: WANDA ZDZIOCH

 

  1. ANTONIAK JOLANTA
  2. BŁASZCZYK MARTA
  3. BARTOSZEK AGATA
  4. BUCZEK AGNIESZKA
  5. CHOMIK KATARZYNA
  6. CZARNIECKA AGNIESZKA
  7. CZEKIERDA ALICJA
  8. DANIŁKO BEATA
  9. DUBIEL AGNIESZKA
  10. FLOREK DOBROMIR
  11. FRANKÓW ELŻBIETA
  12. KRUPA KATARZYNA
  13. ŁAWICKA JOANNA
  14. MAGNOWSKA BARBARA
  15. MAREK MONIKA
  16. MICH AGNIESZKA
  17. NOWAK EWELINA
  18. PODOLAK RENATA
  19. POMYKAŁA ELŻBIETA
  20. STANIK AGNIESZKA
  21. SYNDYKA MONIKA
  22. SZCZURKO ANETA
  23.  SZWED AGNIESZKA
  24. ŚWIECARZ EWELINA
  25. TAS IRENA
  26. TROJNAR ALICJA
  27. TURKO BEATA
  28. WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF

ABSOLWENCI  1996    KLASA B

WYCH.: ZDZISŁAW KONIUCH

 

  1. BANACH AGATA
  2. BUCZAN GRZEGORZ
  3. BUKOWSKA JOANNA
  4. FERENSOWICZ MONIKA
  5. HRYNKIEWICZ PIOTR
  6. JUCHA SEBASTIAN
  7. KAMIŃSKI ANDRZEJ
  8. KIC BARBARA
  9. KOBARYNKO ANNA
  10. KUZIEMKA MARIA
  11. LIS JOANNA
  12. ŁOBAZIEWICZ BARTŁOMIEJ
  13. MIELNIK GRZEGORZ
  14. OSIOWA MONIKA
  15. POPIEL MARTA
  16. SŁYSZ DANIEL
  17. SAMLUK IWONA
  18. SAWA ELŻBIETA
  19. SEGIN HALINA
  20. SIARA TOMASZ
  21. SKOCZYLAS IRENA
  22. SMOLEŃ BERNADETTA
  23. SUCHA  AGNIESZKA
  24. SZYLAR DARIUSZ
  25. ŚWIRSKA JOANNA
  26. WIĘCKOWSKA MONIKA

 

 

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  1997    KLASA A

WYCH.: BOŻENA STOPA

 

  1. BIJOŚ MAŁGORZATA
  2. BOĆKO AGNIESZKA
  3. CZECHURA AGNIESZKA
  4. CZEKIERDA GRZEGORZ
  5. CZYŻ ALICJA
  6. ĆWIK IZABELA
  7. DOKTÓR TOMASZ
  8. FILA MONIKA
  9. JASIEWICZ JOLANTA
  10. KOŚĆ JOANNA
  11. KUCHTA KAMILA
  12. MACHAJ MONIKA
  13. MIANOWSKI KONRAD
  14. OŻÓBKO GRZEGORZ
  15. PASAJ MAŁGORZATA
  16. RZECZYCA MONIKA
  17. SAWUŁA ANDRZEJ
  18. STANEK ELIZA
  19. ZAWADZKI ARTUR

ABSOLWENCI  1997    KLASA B

WYCH.: GRAŻYNA ANTOSZ

 

  1. BOCHNACKA SYLWIA
  2. BRODA ANNA
  3. BRODA JACEK
  4. BUKOWY MARIUSZ
  5. BURY MARIUSZ
  6. CZTERNASTEK MARIUSZ
  7. FRANKÓW MAŁGORZATA
  8. GRABSKI ARTUR
  9. JAROMI BERNADETA
  10. KONTEK DANIEL
  11. KUSALEWICZ MAGDALENA
  12. ŁUKÓW TERESA
  13. MADYCKI MACIEJ
  14. MAGRYŚ MAGDALENA
  15. MARCIAK DOROTA
  16. MARCIAK GRZEGORZ
  17. MOKRZYCKA AGNIESZKA
  18. ROMAN ANNA
  19. ROMANKIEWICZ PIOTR
  20. WAKSZYŃSKA AGNIESZKA
  21. WARCHOŁA PAWEŁ
  22. WOŁOSZ JACEK
  23. WRÓBEL MONIKA
  24. ŻMIJAN MONIKA

 

 

 

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  1998

WYCH.: ANDRZEJ KUPKA

 

  1. AMBROZIEWICZ MAGDALENA
  2. BARAN KATARZYNA
  3. BARSKA ANNA
  4. BOĆKO ELŻBIETA
  5. BUCZEK MACIEJ
  6. CHRUŚCIEL MONIKA
  7. CHUDY AGNIESZKA
  8. CZEKIERDA GRZEGORZ
  9. DZIUBA JACEK
  10. GILARSKA ALICJA
  11. GLINIANA KATARZYNA
  12. GRABOWIECKA ANNA
  13. GRYBEL WIOLETTA
  14. GRYCZMAN PAWEŁ
  15. HALEJCIO EDYTA
  16. HALWA JOANNA
  17. JABŁOŃSKA MAŁGORZATA
  18. KĄFERA ROBERT
  19. KALEMBA ANNA
  20. KLEPAK PIOTR
  21. KOWALSKA AGNIESZKA
  22. KOZIOŁ MONIKA
  23. KRÓL GRZEGORZ
  24. KURDYBACHA KATARZYNA
  25. MAGNOWSKA AGATA
  26. MAGNOWSKA ANNA
  27. NATOŃSKI PIOTR
  28. NIETRZEBA JOANNA
  29. PASAJ MONIKA
  30. PAWŁOWSKA IWONA
  31. PIK JUSTYNA
  32. SAMBORSKA MARIA
  33. SKOWRONEK WOJCIECH
  34. TUREK MARTA
  35. WIĘCKOWSKI MAREK
  36. WIELGOSZ ALINA
  37. ZAŁOGA BEATA
  38. ZAWADZKA BEATA
  39. ŻURAWSKI WOJCIECH

 

LICEUM EKONOMICZNE

 

ABSOLWENCI  1998   

WYCH.: STANISŁAW KUPKA

 

1.      BARTOSZEK ELŻBIETA

2.      CENA AGNIESZKA

3.      CZACHUR BARBARA

4.      CZARNIECKA BARBARA

5.      CZESNAK ANNA

6.      CIŻ ANNA

7.      ĆWIKŁA AGNIESZKA

8.      DUCZYMIŃSKA MONIKA

9.      GAŁĘZA PAWEŁ

10.  GDYK MARTA

11.  HAŁAS ANNA

12.  ILNICKA RENATA

13.  INGLOT IWONA

14.   JACECZKO IWONA

15.  JARTYM ANNA

16.  KROCHMAL JUSTYNA

17.  KUŹMA DOROTA

18.  LIS JOANNA

19.  MAZIARZ BEATA

20.  MONIEK EWA

21.  MUŁA MARZENA

22.  MYCIO RENATA

23.  PIEKUŚ ANDRZEJ

24.  PLASŁO JADWIGA

25.  REBUŚ JANUSZ

26.  SIEMIŃSKA AGNIESZKA

27.  SŁYSZ BARTŁOMIEJ

28.  SOBOLEWSKA ELŻBIETA

29.  SOJA ANNA

30.  WOJAKOWSKA JOANNA

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  1999    KLASA A

WYCH.: ANNA BIELENDA

 

  1. ANTONIK JOANNA
  2. DUNIK IZABELA
  3. FECOWICZ BOŻENA
  4. FIRLEJCZYK KRZYSZTOF
  5. FIRLEJCZYK RAFAŁ
  6. HRYMAK EWA
  7. JAROMI KRZYSZTOF
  8. JASIEJKO MONIKA
  9. KATAN ANNA
  10. KORNAGA MONIKA
  11. KOZIOŁ EWA
  12. KRZYWONOS MONIKA
  13. ŁATKA PAWEŁ
  14. MAREKWICA MAREK
  15. MAZIARZ MARCELINA
  16. NATOŃSKA JOANNA
  17. ROMANIEKWICZ KRZYSZTOF
  18. SEBASTIANKA JUSTYNA
  19. SOJA KRZYSZTOF
  20. SUCHODOLSKI PAWEŁ
  21. WILMAN ANNA
  22. WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ

ABSOLWENCI  1999    KLASA B

WYCH.: WITOLD PAWLIK

 

  1. BLOK ANITA
  2. BUCZAN ALEKSANDRA
  3. FICEK DANIEL
  4. GILARSKA MAŁGORZATA
  5. GRAL JOANNA
  6. JONIEC TOMASZ
  7. KANIA BARTŁOMIEJ
  8. KIPER PAWEŁ
  9. KOBARYNKO EWA
  10. KOSIOR AGNIESZKA
  11. KUCHAR ANETA
  12. LUBCZYŃSKI TOMASZ
  13. MIARA DAWID
  14. NIETRZEBA JAKUB
  15. OLECH TOMASZ
  16. PRZYBYLSKA ANNA
  17. RÓG DOROTA
  18. SAŁO MARIA
  19. SERAFIN JOANNA
  20. SKARBEK ALDONA
  21. STAROŃ WITOLD
  22. SZABLAN LUCJAN
  23. WŁOCH MAGADALENA
  24. WRÓBEL AGATA
  25. ZAGROBELNA KATARZYNA

 

 

LICEUM EKONOMICZNE

 

ABSOLWENCI  1999    KLASA A

WYCH.: TATIANA KOŻAK

 

  1. BLOK BERNARDA
  2. CHLEBUŚ IWONA
  3. DANIŁKO EWA
  4. DZIADUŚ ANNA
  5. FEDAN AGNIESZKA
  6. FIRUT ANETA
  7. INDYK MONIKA
  8. JABŁOŃSKA DOROTA
  9. KIELAR DARIUSZ
  10. KOCH JOANNA
  11. KOSIOR KATARZYNA
  12. KOZIOR TOMASZ
  13. KRASKA IWONA
  14. KRZYŚ EDYTA
  15. KUBAT EWELINA
  16. NISZTUK KATARZYNA
  17. OLENIACZ IWONA
  18. PELS JOANNA
  19. PIENIĄŻEK KATARZYNA
  20. SADŁO ALICJA
  21. SANOCKI TOMASZ
  22. STANICKA DOROTA
  23. SZOT PIOTR
  24. SZTABA MARIA
  25. TUCZAPIEC DAMIAN
  26. WALCZAK MARIUSZ
  27. WOJTASIK BARBARA
  28. WUJEK ANETA

ABSOLWENCI  1999    KLASA B

WYCH.: ALICJA KURASZ

 

  1. DUCZYMIŃSKA ALICJA
  2. FIGIELA JOANNA
  3. GRABOWSKA MARTA
  4. HYCZA JOANNA
  5. HYCZA MONIKA
  6. KRÓL ARKADIUSZ
  7. KUCHCIAK MARIA
  8. LORENC TOMASZ
  9. ŁAKOMSKA AGNIESZKA
  10. MAZURKIEWICZ JOANNA
  11. MICHALIK MARZENA
  12. NOWAK EWELINA
  13. OLSZAŃSKA EWA
  14. ORŁOWSKA BARBARA
  15. POPIEL ALICJA
  16. POPIEL KATARZYNA
  17. SIKORA MONIKA
  18. STECYK BERNADETA
  19. SZPAK ANNA
  20. SZUCIO JOLANTA
  21. TEPER SYLWIA
  22. TOKARCZYK ERYK
  23. TRUDZIK MAŁGORZATA
  24. URBANIK ANETA
  25. WOJCIECHOWSKA ANNA

 

 

ABSOLWENCI  2000 KLASA B

WYCH.: ANNA KALISZ

 

  1. BAR KATARZYNA - ZJAZD
  2. BUCZKO MAŁGORZATA
  3. CIELĘCY MONIKA
  4. CZECH GRZEGORZ
  5. CZECH MARTA
  6. DUSZYCZKA ELŻBIETA
  7. IWANICHA MINIKA
  8. KARPIEL JANINA
  9. ŁUKÓW JOWITA
  10. MAŁNOWICZ KRZYSZTOF
  11. MACIEJSKI TOMASZ
  12. MROCZKOWSKA DIANA
  13. NOWAK TOMASZ
  14. PIENIĄDZ ELŻBIETA
  15. PIWOWAR ROBERT
  16. POLESZCZUK LUCYNA
  17. REJENT JOANNA
  18. ROGOWSKA BEATA - ZJAZD
  19. SAS KATARZYNA
  20. SKRZYPEK ANETA
  21. STRAWIŃSKI JANUSZ
  22. STRYCZEK GRZEGORZ
  23. SZYMAŃSKA ANETA
  24. ZAWADZKI HENRYK
  25. ŻEBROWSKA ALDONA

 

LICEUM EKONOMICZNE

ABSOLWENCI  2000    KLASA A

WYCH.: KRYSTYNA SOTA

 

  1. BARNAŚ ANNA
  2. BIAŁOWĄS AGNIESZKA
  3. CICHANOWSKA MAŁGORZATA
  4. CZUBOCHA ANNA
  5. CZYŻ KATARZYNA
  6. CZYŻ MARIA
  7. DRAK MARTA
  8. DUDA MAŁGORZATA
  9. HULAK MARTA
  10. KAMIŃSKA JUSTYNA
  11. KOWALCZYK AGATA
  12. KRAUS JOANNA
  13. KUD GRZEGORZ
  14. LEŚNA ANNA
  15. LIPIŃSKA BARBARA
  16. MARCIŃCZAK ANETA
  17.  MARUSZAK ANNA
  18. MOGIŁA MAŁGORZATA
  19. NAHACZ IWONA
  20. PINDURA AGNIESZKA
  21. PORADA IWONA
  22. PRZYBYLAK KATARZYNA
  23. SIARA EWELINA
  24. SOCHA AGNIESZKA
  25. SROKA BOŻENA
  26. STADNIK KATARZYNA
  27. ŚRODZIŃSKA AGNIESZKA
  28. TRYBUSZEK ANNA
  29. WESOŁOWSKA AGNIESZKA
  30. ZGŁOBICKA AGATA

 

ABSOLWENCI  2000    KLASA B

WYCH.: IWONA PIKOR

 

  1. BORYS JOANNA
  2. CIEMPKA PAWEŁ
  3. CZTERNASTEK ANNA
  4. DĄBROWSKI KRZYSZTOF
  5. GWÓŹDŹ KATARZYNA
  6. HALWA AGNIESZKA
  7. JASIEJKO MARTA
  8. KASIURAK MAGDALENA
  9. KIELAR MIROSŁAW
  10. KOLASA DAWID
  11. KONSTANTYNOWICZ ADAM
  12. KOSIŃSKI MARIUSZ
  13. KUTA EDYTA
  14. KUŹLAK MARCIN
  15. LISOWSKI PIOTR
  16. MAZUR EWA
  17. MIKŁASZ MIROSŁAW
  18. PUKACZ KATARZYNA
  19. REIZER GRZEGORZ
  20. SAWA MARCIN
  21. SEBASTIANKA ANNA
  22. SERAFIN ALICJA
  23. SOŁTYS AGNIESZKA
  24. SZEWCZYK JOLANTA
  25. SZPYTMAN AGNIESZKA
  26. TANCER ELŻBIETA
  27. TOMASZEWSKA JOANNA
  28. WAŻNA IWONA
  29. WINIARZ EWELINA
  30. WISZYŃSKI PIOTR

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  2001    KLASA A

WYCH.: GRAŻYNA ANTOSZ

 

1.      BARAN KRZYSZTOF

2.      BASSARA KINGA

3.      BEMBENEK ANNA

4.      BIELÓWKA KRZYSZTOF

5.      BRUDNIAK KRZYSZTOF

6.      CHOMIK MIROSŁAW

7.      GNIEWEK IWONA

8.      GRAL EWELINA

9.      GRYBEL EWELINA

10. GUT MARCIN

11. KOŚĆ AGNIESZKA

12. KRĘŻEL MAŁGORZATA

13. KRZYWONOS ANNA

14. KURDYBACHA MONIKA

15. KUŹNIAR MIROSŁAW

16. KWOLEK REGINA

17. MADAJ RENATA

18. MADYCKI MAREK

19. MAZIARZ ANETA

20. OLEJARCZYK ANNA

21. PACŁAWSKA JOANNA

22. PRZYTUŁA ANDRZEJ

23. PRZYTUŁA RENATA

24. ROKOSZ ANNA

25. RUT RENATA

26. SZCZYGIEŁ LUIZA

27. SZPAK DANIEL

28. ŚLIMAK PAWEŁ

29. WILMAN MACIEJ

30. WOJCIECHOWSKA MARIA

31. WOJTOWICZ ALINA

32. WOTA AGNIESZKA

33. WOŹNIAK MARTA

34. ZAGROBELNA MAŁGORZATA

35. ZIELIŃSKA AGNIESZKA

ABSOLWENCI  2001    KLASA B

WYCH.: BOŻENA STOPA

 

1.      BASSARA JACEK

2.      BRODA MAŁGORZATA

3.      BRODOWICZ AGNIESZKA

4.      CZUB BARTŁOMIEJ

5.      FUSIEK EWELINA

6.      GÓRECKA MAŁGORZATA

7.      GRENDUS AGNIESZKA

8.      HOŁOWACZ ANETA

9.      HOŁOWACZ MACIEJ

10. KONIECZNY ANETA

11. KONIECZNA ARLETA

12. KOWAL ADAM

13. KRÓL TERESA

14. MIELNICZEK MARTA

15. MUZYCZKA ŁUKASZ

16. PILAWA KATARZYNA

17. RUDNICKA ANDŻELIKA

18. RUSINKO PIOTR

19. SOBOLEWSKI ANDRZEJ

20. SUCHY MAGDA

21. ŚMIAŁEK AGNIESZKA

22. TOMASZEWSKA MAŁGORZATA

23. WIECH DOMINIKA

24. ZARĘBIŃSKA ANNA

25. ADAMEK KATARZYNA

 

 

LICEUM EKONOMICZNE

 

ABSOLWENCI  2001   

WYCH.: dr TATIANA KOŻAK

 

1.      BAŁASZ CZESŁAWA

2.      BARAN IWONA

3.      BROWARNA ANNA

4.      BUCZKOWSKA BEATA

5.      CENA PAWEŁ

6.      CHUDY GRZEGORZ

7.      CIEKAŃSKA AGNIESZKA

8.      CZERWIŃSKA AGNIESZKA

9.      CZYŻ PIOTR

10. ĆWIK ŁUKASZ

11. DUDA JACEK

12. FAŁDA KAROLINA

13. HNATKIEWICZ ALICJA

14. HOŁOWACZ KRZYSZTOF

15. KARDAŚ ŁUKASZ

16. KAWALEC BEATA

17. KĘDRACKA BEATA

18. KRAUS RENATA

19. KUC MAGDALENA

20. KUD MARZENA

21. KUŹLAK EDYTA

22. KWIATKOWSKA ZUZANNA

23. ŁOHIN JUSTYNA

24. ŁUKASZÓW KATARZYNA

25. MIARA PAULINA

26. OSTACH WOJCIECH

27. POSŁUSZNA JOLANTA

28. SANOCKI PAWEŁ

29. SKRZYPIEC MARIA

30. SOBIEŃ PRZEMYSŁAW

31. STECYK AGNIESZKA

32. SZYNGIERA ANNA

33. WALEWICZ KRZYSZTOF

34. WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA

35. ZAWITKOWSKI TOMASZ

36. ZUBRZYCKA MAŁGORZATA

 

 

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  2002    KLASA A

WYCH.: ANDRZEJ KUPKA

 

1.      BAJORSKA IWONA

2.      BANAT RAFAŁ

3.      CZEREPAK MAGDALENA

4.      DZIEPAK GRZEGORZ

5.      GŁUCHACKA MAŁGORZATA

6.      GWÓŹDŹ TOMASZ

7.      HERBUT MAŁGORZATA

8.      KALISZ PIOTR

9.      KŁÓSEK MAGDALENA

10. KONEFAŁ JOANNA

11. KORALEWICZ KAMIL

12. LECYK MARCIN

13. MARECKI ŁUKASZ

14. MARKOCKA MAŁGORZATA

15. NAWROT MONIKA

16. PACYNIAK MAŁGORZATA

17. REMINEK DANIEL

18. SAS GABRIELA

19. ZAWADZKA AGATA

20. ZDZIOCH PAWEŁ

21. ŻELAZO RAFAŁ

ABSOLWENCI  2002    KLASA B

WYCH.: GRAŻYNA ANTOSZ

 

1.      AMBOCH RAFAŁ

2.      BEREŹNICKA RENATA

3.      BOSAK JAKUB

4.      GAJDA ŁUKASZ

5.      GILARSKA IWONA

6.      HERMAN MARTA

7.      KRAWCZYK ANDRZEJ

8.      KROCHMAL IZABELA

9.      MAJEWSKA MONIKA

10. MARKO MARTA

11. METKO EWA

12. MUDRYJ MARCIN

13. PODOLAK ŁUKASZ

14. PYRCZAK ŁUKASZ

15. SZAWIŃSKI TOMASZ

16. TOMASZEWSKA KATARZYNA

17. WALICKA ELŻBIETA

18. WOJTOWICZ JAKUB

19. ZAWADZKI DARIUSZ

20. ZDZIOCH TOMASZ

ABSOLWENCI  2002    KLASA C

WYCH.: WITOLD PAWLIK

 

1.      BATYCKI DARIUSZ

2.      CYBULSKI PAWEŁ

3.      DOKTÓR EWA

4.      GILARSKA BARBARA

5.      GILARSKA MARTA

6.      GÓRECKI ARTUR

7.      JAREMKO JADWIGA

8.      JASIEWICZ ANNA

9.      KOKOCKI PIOTR

10. KORNAFEL HALINA

11. KOWAL HENRYK

12. MARCIAK ANNA

13. MICHALIK JACEK

14. NIEDOCHODOWICZ KATARZYNA

15. OŚMAK TOMASZ

16. PAWLISZKO BEATA

17. PAWLISZKO JANINA

18. PIĄTKOWSKA LILIANA

19. PUZIO WALDEMAR

20. RADIO AGATA

21. SIARA MAŁGORZATA

22. SKOTNI ANNA

23. SŁYSZ EWELINA

24. SOSNOWSKA IWONA

25. STEPIEŃ ARKADIUSZ

26. WYRZYKOWSKI RAFAŁ

 

 

 

 

LICEUM EKONOMICZNE

 

ABSOLWENCI  2002

WYCH.: JANINA KONIUCH

 

1.      BARAN WIOLETA

2.      BŁAJDO JOLANTA

3.      BRODA RENATA

4.      CIURA AGATA

5.      DEMSKI PAWEŁ

6.      DZIOBAK JOLANTA

7.      FAŁDA ŁUKASZ

8.      FICEK SABINA

9.      FIGIELA EWELINA

10. FILANOWSKA MARIOLA

11. GWÓŹDŹ JOLANTA

12. KIKTA OTYLIA

13. KISIELEWICZ IRENEUSZ

14. KOKOCKA KATARZYNA

15. KOLASA KATARZYNA

16. KONIECZNA AGNIESZKA

17. KORALEWICZ ROBERT

18. KORECKA BARABRA

19. ŁUKASZÓW MAGDALENA

20. MAGRYŚ ALICJA

21. MAZURKIEWICZ ARTUR

22. OZIBKO BOGUSŁAW

23. POMYKAŁA ŁUKASZ

24. POPIEL AGATA

25. RUBA AGATA

26. SAŁO GRAŻYNA

27. STOJANIUK BEATA

28. STRUS SABINA

29. SZABLAN PIOTR

30. SZYNGIERA AGNIESZKA

31. ŚWITUSZEK ŁUCJA

32.  TULEJA TOMASZ

33. WAJS MARTA

34. ZAPRUTKIEWICZ KAMIL

35. ZWIERKOWSKA ANNA

36. ŻUK MACIEJ

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  2003    KLASA A

WYCH.: MAŁGORZATA DYDYK

 

1.      BEMBNOWICZ RAFAŁ

2.      BORYS MONIKA

3.      BRODA TOMASZ

4.      BUŚKO MATEUSZ

5.      GŁUCHOWSKI GRZEGORZ

6.      GNIEWEK ANNA

7.      GUT SEBASTIAN

8.      GWÓŹDŹ MACIEJ

9.      HOŁOWACZ BEATA

10. JAKIMOWICZ MICHAŁ

11. KONIUCH IZABELA

12. KUŁAJ PAWEŁ

13. KUPKA PAWEŁ

14. LISOWSKI PAWEŁ

15. LIZAK ALEKSANDRA

16. ŁAMASZ ŁUKASZ

17. MAC GABRIELA

18. MAŁYSZ ANDRZEJ

19. MARKO ANTONI

20. MAZUR PAWEŁ

21. NIETRZEBA KAROLINA

22. NOSAL MACIEJ

23. OLSZAŃSKA ALICJA

24. PERCZYK PAWEŁ

25. POPIEL JOANNA

26. SAMBORSKI KRZYSZTOF

27. SAMLUK MAGDALENA

28. SŁYSZ SABINA

29. SZEWCZYK ANNA

30. SZOZDA MONIKA

31. TOMACH TOMASZ

32. TRELA JOANNA

33. TURKO BRYGIDA

34. WRÓBLEWSKI PAWEŁ

35. ZIELIŃSKI MAREK

ABSOLWENCI  2003    KLASA B

WYCH.: ANNA BIELENDA

 

1.      BALAWENDER PATRYK

2.      BAZAN BEATA

3.      GRENUS PAWEŁ

4.      INGLOT ANNA

5.      JAROSIK JOLANTA

6.      JURKIEWICZ BARTŁOMIEJ

7.      KARAKUSZKA ALICJA

8.      KIEREPKA ŁUKASZ

9.      KISAŁA ŁUKASZ

10. KOSZTYŁA ANETA

11. KURYJ BARBARA

12. LEŻUCH JOLANTA

13. LISOWSKA ERWINA

14. LISOWSKA MARTA

15. ŁUCZYSZYN JOANNA

16. MAIK KAMIL

17. MARCIAK KRZYSZTOF

18. MIKUS MATEUSZ

19. NIETRZEBA ANNA

20. OZIBKO IWONA

21. RYCHCIK MARTA

22. STOPA MARTA

23. SZOSTAK KATARZYNA

24. ZAGROBELNY ANDRZEJ

 

 

 

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

ABSOLWENCI  2004    KLASA A

WYCH.: WANDA ZDZIOCH

 

1.      CIESIELKA MAGDALENA

2.      CZERWIŃSKI JOACHIM

3.      CZTERNASTEK IRENEUSZ - BAL

4.      DZIUBA KAMIL

5.      GILARSKA MAŁGORZATA

6.      GRAL BARBARA

7.      HALWA JACEK

8.      HERMAN ANETA

9.      KACZMARZ PAWEŁ

10. KARAKUSZKA MICHAŁ

11. KISIELEWICZ DANIEL

12. KOTYLA MONIKA

13. KRĘŻEL KATARZYNA

14. KUDELSKI ŁUKASZ

15. KURYJ ANNA

16. KUSINA ANNA

17. LUFT GRZEGORZ